Duyurular

Logitech’ten Eğlenceli Bir Oyun Deneyimi “LOGITECH ROOM L”

Logitech, Escape Planet işbirliği ile hayata geçirdiği “Logitech Room L” ile her yaştan oyun severlere farklı ve eğlenceli bir deneyim yaşatıyor.

Son zamanlarda tüm dünyada yaygınlaşan ve büyük ilgi gören odadan kaçış konseptiyle hazırlanan “Logitech Room L”, Türkiye’de ilk defa bir marka için özel olarak tasarlanan oda olma özelliği taşıyor. Gerçek zamanlı kaçış deneyimi* sunan oyunda iki ile beş kişilik gruplar halindeki oyunseverler, Escape Planet’in Taksim’deki şubesinde Logitech için özel hazırlanmış odadaki şifreleri çözerek odadan çıkmayı hedefliyor.

Logitech’ten Eğlenceli Bir Oyun Deneyimi “LOGITECH ROOM L”

Online oyun tutkunları için ise Karbonat tarafından farklı senaryoda ayrı bir oyun tasarlandı. Facebook kullanıcı bilgileriyle roomlogitech.com adresindeki uygulamaya ücretsiz giriş yapan kullanıcılar,  Logitech ürünleri ile donatılmış odadaki bulmacaları çözerek eğlenceye ortak olabiliyor. Şifreleri çözenler arasından her hafta beş kişi Escape Planet Taksim’deki Room L’de gerçek odadan kaçış deneyimi hakkı kazanıyor, ayrıca yapılacak çekilişle çeşitli Logitech ürünleri kazanma şansı da yakalıyor.

www.facebook.com/Logitech

*Gerçek zamanlı odadan kaçış konsepti, ilk olarak 2008 yılında Japonya’da ortaya çıkmış olup, 2010’lu yıllarda popülaritesine kavuşmuştur. Oyunun amacı, bir odada kilitli kalan katılımcıların, belirlenen bir zaman limiti içerisinde odada bulunan çeşitli bulmacaları çözerek odadan çıkmaya çalışmasıdır.

 Logitech hakkında

Logitech, insanları dijital dünyaya bağlayan ürünlerin (mouse, klavye, webcam, hoparlör gibi) üretiminde dünya lideridir. Bilgi işlem, iletişim ve eğlence platformlarını kapsayan bir hizmet alanına sahip Logitech’in donanım ve yazılım ürünleri; dijital navigasyon, müzik dinleme ve video izleme, oyun, sosyal ağ oluşturma, internet üzerinden görüntülü ve sesli görüşme, video güvenliği ve ev eğlence kontrolü gibi deneyimleri yaşamanıza  imkan sağlıyor. 1981’de kurulan Logitech International, hisseleri SWX Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market (LOGI)’da işlem gören halka açık bir İsviçre şirketidir. Logitech ürünlerinin Türkiye’deki distribütörü Penta’dır

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top