Aktivite

Lola Yılbaşı Shop Up‏

5.’si düzenlenen Lots of Lovely Art-LOLA Shop Up’ın teması YILBAŞI. 8 yılı aşkın süredir çocuklara sanat atölyeleri düzenleyen LOLA’da birbirinden özel ve özgün çocuk markaları bir tasarım pazarı oluşturmak için bir araya geliyor. Harika hediyeler seçmek, ücretsiz atölye ve aktivitelere katılmak, kendinize ve çocuklarınıza keyifli ve neşeli bir Yılbaşı günü yaşatmak için bu Cumartesinizi Lola Christmas Shop Up’a ayırın.

3000’i aşkın İngilizce çocuk kitabı, çocukların yaratıcılığını tetikleyen sanat ve faaliyet malzemeleri, Nuuba&theGang’in birbirinden özgün tasarımları, Jupcakes’in yılbaşı cupcake ve cookiler’i, Rumisu’nun nefis fularları, Bornnenamelware’in naif ve sürprizli emaye mug ve tabakları, Mr.Uky’nin retro-cool erkek çocuk kıyafetleri, Crocodily’nin çocuk oda dekorasyon aksesuarları, Monjoe’nin arkadaş canlısı oyuncakları ve daha niceleri LOLA’da bu Cumartesi sizleri bekliyor.

Çocuklar sevdikleri hediyeleri seçerken, ücretsiz aktivitelerle yılbaşı ruhunu yaşarken anneleri de sabah kahve ve sıcak çikolata, öğleden sonra da sıcak şarap ve Panetone eşliğinde keyifli bir gün geçirmek bekliyor.
12 Aralık Cumartesi 10:00-17:00

Program:
10am-12pm Jupcakes’den Ceylan ile cookie süsleme
10am-12pm WhiteDahliaPhotography’den Ceylan’la Mini Xmas Photo booth
1-2pm Sam ve gitarı eşliğinde Noel ve yılbaşı şarkıları
2-4pm Yılbaşı sanat aktivitesi
2-4pm WhiteDahliaPhotography’den Ceylan’la Mini Xmas Photo booth

http://www.lotsoflovelyart.org/contact/ google map

Lola yılbaşı shop up‏

 

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı