Bakım Ürünleri

MAYBELLINE’IN Yeni Yüzü Merve Boluğur

MAYBELLINE'IN Yeni Yüzü Merve Boluğur

MAYBELLINE'IN Yeni Yüzü Merve Boluğur

Maybelline New York’un ilk Türk marka yüzü “Merve Boluğur” oldu

Merve Boluğur  Simsiyah yoğun  Bakışlarının Gücünü Kullanıyor

Çarpıcı görünümün şehirli, dinamik ve trendsetter yönünü yansıtan Maybelline New York’un Türkiye’deki “ilk”  marka yüzü; etkileyici güzelliği ile bakışları üzerine toplayan ve oyunculuk kariyerinde elde ettiği başarılar ile adından söz ettiren “MERVE BOLUĞUR” oldu. Böylece Merve Boluğur; Adriana Lima, Christy Turlington, Emily DiDonato, Jourdan Dunn ve Marloes Horst gibi Maybelline New York’un dünyaca ünlü sözcüleri arasında yerini aldı.

Merve Boluğur, Maybelline New York’un yeni yüzü olarak katıldığı basın toplantısında;

Türk kadının vazgeçilmez makyaj ürünü olan göz kalemini bir adım öteye taşıyan Colossal Kajal’ı tanıttı.

Meve Boluğur 2

Çarpıcı güzelliği, öne çıkan stili ve başarılı kariyeri ile dikkatleri çeken Merve Boluğur, Maybelline New York’un “modern”, “genç” ve “kendinden emin” duruşunu temsil ediyor. Moda makyaj trendlerini podyumlardan günlük hayata taşıyan Maybelline New York, yeni marka yüzü Merve Boluğur ile birlikte bakışların gücünü 12 saate kadar kalıcı kılmaya davet ediyor.

Maybelline New York’un yeni güzellik elçisi Merve Boluğur; markanın yüzü olarak yaşadığı mutluluğu aktarırken, reklam çekiminden ve Colossal Kajal deneyimlerinden de söz etti:  “Maybelline New York’un ilk Türk marka yüzü olarak aranızda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Maybelline New York kızının; ne istediğini bilen, çekici ve cesur bir yönü var. Bu sebeple Maybelline New York kızı olduğumu söylemekten de gurur duyuyorum. Maybelline New York; genç, dinamik ve stil sahibi yapısıyla kadınların güzelliğini en çarpıcı haliyle ortaya çıkarıyor.

MAYBELLINE’IN Yeni Yüzü Merve Boluğur

Bu anlamda da  Maybelline New York’u kendimle özdeşleştiriyorum ve birlikte yapacağımız çalışmalar için sabırsızlanıyorum. Makyaj yapmaya ve bakımlı olmaya her zaman önem vermişimdir. Makyaj yapmanın her kadını daha iyi hissettirdiğini düşünüyorum. Bu anlamda tüm zamanların ve trendlerin en vazgeçilmez ürününün de göz kalemi olduğuna inanıyorum. Maybelline New York ile de işbirliğimizin ilk adımı olarak göz kalemine yeni bir anlam kazandıran Colossal Kajal Göz Kalemi için bir araya geldik. Gözler bir kadının yüzünün en dikkat çeken ve en anlamlı yeridir. Bu yüzden bakışlarının gücünü kullanan bir kadının istediğini elde etmeye bir adım daha yakın olduğunu düşünüyorum. Ben de bakışlarımın gücünü artırmak için yeni Maybelline New York Colossal Kajal Göz Kalemi’ni kullanıyorum. Gözümün hem üstüne hem de altına pratik bir şekilde uyguladığım Colossal Kajal, 12 saate kadar kalıcılığıyla günün her saati her saati kalıcı bir özgüven sağlıyor. Gündüz daha ince bir şekilde kullandığım Colossal Kajal Göz Kalemi’ni gece davetlerde ya da çekimlerde daha kalın ve belirgin bir şekilde kullanıyorum. Maybelline New York Colossal Kajal Göz Kalemi için bir reklam çekimi de gerçekleştirdik. Samimi ve profesyonel bir ekip ile Türkiye’de gerçekleşen çekimlerimizi Vincent Jerome yönetmenliğinde 2 günde tamamladık.” dedi.

MAYBELLINE'IN Yeni Yüzü Merve Boluğur

Makyaj Kategorisi Pazarlama Müdürü Merve Atuk Toker ise gerçekleştirilen basın toplantısında: Marka sözcüsü ve güzellik elçisi olarak bugüne kadar dünyanın en seçkin süper modelleri ile iş birliktelikleri gerçekleştiren Maybelline New York olarak;  bugün bu birliktelikleri bizim için daha da özel bir noktaya taşıyarak, ilk Türk marka yüzümüz Merve Boluğur’u sizlere takdim etmenin gururunu yaşıyoruz. Maybelline New York Türkiye olarak ilk defa ulusal bir marka yüzü ile iş ortaklığı gerçekleştiriyoruz. Maybelline New York’un ilk Türk marka yüzü olan Merve Boluğur, aynı zamanda global anlamda da Maybelline New York ülkelerinde kullanılan 5.  yerel marka yüzü olma özelliğini taşıyor. Bu anlamda da Türkiye’nin dünyadaki önemi pekişmekte. Tutkusu, etkileyici görünümü ve kendine güveni ile Merve Boluğur’un, Maybelline New York’u en iyi şekilde ifade ettiğini düşünüyoruz. Maybelline New York olarak yüzyıldır çarpıcı görünümün şehirli, dinamik ve trendsetter yönünü yansıtıyoruz. Podyum trendlerini günlük hayata taşıyan ürünlerimiz ile kadınların sahip oldukları güzellik ve özgüveni kusursuz bir şekilde dışarıya yansıtmalarına yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, bugün sizlere, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Maybelline New York olarak, Türk kadınlarının vazgeçilmez makyaj ürünü göz kalemindeki bir yenilikten söz edeceğiz. Sizleri, hemen hemen her kadının mutlaka makyaj çantasında bulunan göz kalemine yeni bir anlam kazandıracak Colossal Kajal Göz Kalemi ile tanıştırmak istiyoruz. Kalıcı formülü ile gün içinde rötuş yapma ihtiyacını ortadan kaldıran Colossal Kajal Göz Kalemi’nin tanıtımını marka yüzümüz Merve Boluğur ile gerçekleştiriyoruz. Colossal Kajal Göz Kalemi, 12 saate kadar kalıcı, akmayan, simsiyah yoğun bakışlara sahip olmanın anahtarı. Otomatik ucu sayesinde sıradan göz kalemlerinden bir adım öteye geçiyor, pürüzsüz ve kolay bir uygulama sağlıyor. Bakım özelliği de bulunan Colossal Kajal Göz Kalemi’nin içeriğinde; zeytinyağı, E vitamini, C vitamini türevleri, yumuşatıcı yağ ve nemlendirici bileşenleri bulunuyor “ dedi.

 

MAYBELLINE'IN Yeni Yüzü Merve Boluğur

Maybelline New York Hakkında

Maybelline New York, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.  Makyaj trendlerini “Podyumlardan Sokaklara” taşıyan Maybelline New York, renkler konusunda uzmanlığı ile birbirinden farklı makyaj deneyimleri yaşatıyor. Dinamik, genç ve trendsetter Maybelline New York, tüketicilerimizi farklı makyaj uygulamaları konusunda bilgilendirmeye; bunu yaparken de markanın ana değerleri olan şehirli,  orijinal ve özgür duruşundan kopmamaya özen gösteriyor.

Bilgi İçin:

Güliz Şengüler / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı
212 282 40 85 / 0530 384 62 78
[email protected]

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top