Aile

Minik Kızıyla Komik Komik Fotoğraflar Çektiren Çılgın Baba Solomon

36 yaşındaki Californialı babanın adı Sholom Ber Solomon. Kendisi 9 aylık kızı Zoe ile vakit geçirirken hem kendisini hem de bizleri eğlendirmeyi amaç edinmiş. Tahmin ediyoruz ki büyüdüğünde kızı da bu fotoğraflara bakıp çok gülecek, babasıyla gurur duyacaktır. Polis de oluyor, balerin de, bahçıvan da, baba da..!

Baba Solomon, çeşitli kostümler giyerek, bebeğiyle birlikte poz veriyor. Aslında baba Solomon, bir vintage mağaza sahibi olarak ilginç kostümleriyle bir üne kavuşmuş. Fakat işin içine Zoe da karışınca daha fazla ilgi çekiyor.

Komik baba Solomon Daily Mail’e verdiği röportajda; “Kızım bana izin verdiği sürece onunla fotoğraf çektirmeye devam edeceğim.” diyor. Facebook’ta 3 bin takipçiye ulaşan Zoe ve Sholom, sosyal medya platformlarında bir orman yangını gibi büyüyor.

Sholom’un henüz çok az paylaşımı var. Bu da demek oluyor ki, onu ilk takip edenlerden ve çabucak keşfedenlerden biri olabilirsiniz. İşte facebook ve instagram hesapları şöyle.

Fotoğraflara bakınca bebek Zoe’nun ve baba Solomon’un tatlışlığı yüzümüzü güldürüyor. Gününüze biraz mutluluk katmak için onları takip edin ve gülümseyin.

🙂

🙂

🙂

🙂

🙂

🙂

🙂

🙂

boredpanda

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top