Alışveriş

Moda Dünyasının Yeni İlahı Lucky Blue Smith Mavi’de! Mavi’de 25. Yıl Sürprizleri Başladı!

Bu yıl 25. yaşına giren ve 2016 boyunca kutlamalarına devam edecek olan Mavi, ilk sürprizi olarak moda dünyasının yeni jenerasyon idollerini #denimgeneration konseptiyle bir araya getirdi. Türkiye’nin lider markası, İlkbahar/Yaz Global moda çekimlerini, moda dünyasında “platin yıldız” olarak tanınan model Lucky Blue Smith ile gerçekleştirdi. Teen Vogue dergisi tarafından “Model of the Moment” seçilen modanın 17 yaşındaki yeni idolü, geçtiğimiz haftalarda Milano Fashion Week’te izdihama yol açtı. Dünyaca ünlü markaların son gözdesi Lucky Blue’nun Mavi ile gerçekleştirdiği çekimler, moda dünyasında heyecan yarattı.

Lucky Blue Smith, 10 yaşında keşfedildikten kısa süre sonra üne kavuştu ve Instagram’da milyonlarca takipçiye ulaşarak “en çok takip edilen erkek model” oldu. En son Tom Ford’un SS16 kampanyasının yüzü olan Lucky Blue, kız kardeşleriyle birlikte kurduğu müzik grubu The Atomics’le ilk albümünü hazırlıyor. Aynı zamanda, kendisi için yazılan ve bu yaz gösterime girecek “Love Everlasting” filmiyle de oyunculuğa adım atıyor.

İlkbahar/Yaz çekimlerinde bir araya gelen, #denimgeneration’ın diğer üyeleri ise, Lucky Blue Smith’in kız kardeşi Daisy Clementine Smith, Francisco Lachowski ve Frida Gustavsson. Mavi global kampanyalarında bugüne kadar; Adriana Lima, Barbara Palvin, Sara Sampaio, Francisco Lachowski, Jon Kortajarena ve Adam Senn gibi dünyaca ünlü modellerle işbirliği yaptı.

Lucky Blue Smith’i yakından tanımak için: https://www.instagram.com/luckybsmith/

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top