Bakım Ürünleri

Neutrogena

Neutrogena-1-550x392

Tabiat Ananın Dondurucusundan Gelen Güzellik…

NEUTROGENA®’DAN FARKLILIK YARATAN SERİ:
NEUTROGENA
®  NORVEÇ BÖĞÜRTLENLİ BESLEYİCİ SERİSİ

Dermatologların tercihi Neutrogena®, daima sağlıklı ve güzel bir cilt için, mücize süper meyve Norveç  Böğürtleni içeren ve zenginleştirilmiş formülü ile cildin nem seviyesini 3 kata* kadar artıran yeni serisi Neutrogena®  Norveç  Böğürtlenli Besleyici Serisi’ni Türk tüketicisiyle buluşturuyor.

Neutrogena®, cilt bakım araştırmalarının eşsiz mirası “Norveç Formülü”nün nemlendirme konusundaki uzmanlığını, Kutup soğuğunda bile hayatta kalabilen süper meyve Norveç Böğürtleni ile taçlandırdı.  El, vücut, ayak ve dudak nemlendirici ürün serisinden oluşan ve cildin nem seviyesini 3 kata kadar* artırdığı klinik olarak kanıtlanmış Neutrogena®  Norveç  Böğürtlenli Besleyici Serisi, cildin her gün sağlıklı ve güzel görünmesini sağlıyor.

Neutrogena

Uzmanlık Doğa ile Buluştu…

Dermatologlarla birlikte geliştirilmiş Neutrogena®  Norveç  Böğürtlenli Besleyici Serisi içeriğinde, efsane Norveç Formülü ile birlikte  – 40 derecede soğuğa dayanabilen süper meyve Norveç Böğürtleni bulunuyor.  İskandinav altını olarak da bilinen Norveç Böğürtleni, eşsiz özellikleri sayesinde çevresel saldırılara karşı bir kalkan görevi görüyor ve negatif sonuçları etkisizleştiriyor.

Bu yepyeni ve etkisi klinik olarak kanıtlanmış seriyi Türk tüketicisi ile buluşturan Neutrogena®  Marka Müdürü Gülden Duykan Kankotan “Günümüzde kadınlar, ekstrem koşullarda yaşıyor;  Aşırı derecede stresli bir ortamda yaşarken, en iyi şekilde görünmek ve hissetmek için çeşitli çözümler arıyorlar.   Neutrogena®, tam da bu ihtiyacı karşılamak için Neutrogena®  Norveç  Böğürtlenli Besleyici Serisi’ni geliştirdi.  Norveç Formülünün nem uzmanlığını ve aşırı soğuklara dayanabilen bir İskandinav süper meyvesi olan Norveç Böğürtlenini bir araya getiren bu seri kuru ve nemsiz kalan ciltleri yumuşatır ve nemlendirir.  Daima nemli, sağlıklı ve güzel bir cilt sağlar.  Türk tüketicisine böylesine sağlıklı ve etkili bir seriyle daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ” dedi. 

Etkisi Bilimsel Olarak Kanıtlanmış

Benzersiz içeriği sayesinde Neutrogena®  Besleyici Norveç  Böğürtleni Serisi’nin;

 • Cildin nem seviyesini her gün 3 kata kadar* artırdığı,
  • Testler, tek bir uygulamadan sonra 7 saat  boyunca nem seviyesinin 3 kata kadar fazla olduğunu göstermiştir.1
  • Cilt kuruluğunu önemli ölçüde azaltırken, cildin yumuşaklığını, pürüzsüzlüğünü ve esnekliğini artırdığı,
   • Klinik çalışmalar sadece 2 hafta sonra, bahsedilen niteliklerde önemli ölçüde iyileşme olduğunu ve 4 hafta sonra ilave  iyileşmelerin meydana geldiğini göstermiştir.
   • Bu çalışmalara katılan kadınlar, ciltlerindeki değişimi görebildiklerini ve hissedebildiklerini belirtmiştir. klinik olarak kanıtlanmıştır.

 

Neutrogena-2


Neutrogena® Hakkında:

Dermatologlar tarafından geliştirilen cilt bakımı, saç bakımı ve kozmetik ürünlerinde dünya lideri olan Neutrogena®, 40 yıldan uzun bir süredir tüketicilere güzellik bakım ürünleri sunmaktadır.    Firma, 70’ten fazla ülkede dağıtımı gerçekleştirilen kapsamlı bir güzellik ürünleri portföyünü üretmekte ve pazarlamaktadır.  Genel Merkezi Los Angeles’da bulunan Neutrogena®, dünyanın en büyük ve yaygın sağlık ürünleri şirketi olan Johnson & Johnson’ın bağlı şirketidir.

Ayrıntılı bilgi için: www.neutrogena.com.tr

*Nem seviyesi indeksi uygulandiktan sonra 7 saat

[4 hafta boyunca, günde 1 uygulama ile kuru cilde sahip, 18 yaşı üzeri 40 kişi üzerinde yapılan klinik çalışmadaki bireysel değerlendirme (Almanya,Aralık 2011)] dudak bakımı için geçerli değildir.

Neutrogena®  Norveç  Böğürtlenli Besleyici Serisi

Neutrogena® Norveç  Böğürtlenli Besleyici Bakım Kremi

Neutrogena® Norveç  Böğürtlenli Besleyici Bakım Kremi’nin E vitamin içerikli benzersiz formülünün, cildin doğal yapısıyla uyum içinde çalışırken nem seviyesini 3 kat* artırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Cilt sağlıklı görünür, günden güne yumuşacık olur ve beslenir.  Hassas ciltler için uygundur.  Kaygan ve yağlı bir his bırakmayan formülü, Norveç Böğürtleni’nin hoş kokusuna sahiptir ve hızlı şekilde emilir.

Kullanımı:  Günlük olarak tüm vücuda uygulanır. Duştan ve banyodan sonra uygulanması önerilir.

*Nem seviyesi indeksi, uygulandıktan sonra 7 saat 

Neutrogena® Norveç  Böğürtlenli Besleyici El Kremi

Neutrogena® Norveç  Böğürtlenli Besleyici El Kremi’nin benzersiz formülünün, cildin doğal yapısıyla uyum içinde çalışırken nem seviyesini 3 kat* artırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Eller günden güne yumuşacık olur ve beslenir.  Hafif ve yağlı bir his bırakmayan formülü, Norveç Böğürtleni’nin hoş kokusuna sahiptir ve hızlı şekilde emilir.  Hassas ciltler için uygundur.

*Nem seviyesi indeksi, uygulandıktan sonra 7 saat Neutrogena

Neutrogena®  Norveç  Böğürtlenli Besleyici Ayak Kremi

Neutrogena®  Norveç  Böğürtlenli Besleyici Ayak Kremi’nin benzersiz formülünün, cildin doğal yapısıyla uyum içinde çalışırken nem seviyesini 3 kat* artırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Ayaklar günden güne yumuşacık olur ve beslenir.  Hafif formülü, Norveç Böğürtleni’nin hoş kokusuna sahiptir ve hızlı şekilde emilir.  Hassas ciltler için uygundur.

Günde bir kez uygulanması önerilir.

*Nem seviyesi indeksi, uygulandıktan sonra 7 saat 

Neutrogena® Norveç Böğürtlenli Dudak Nemlendiricisi

Neutrogena® Norveç Böğürtlenli Dudak Nemlendiricisi’nin formülü, dudakların doğal yapısıyla uyum içersinde çalışır. Dudaklar günden güne yumuşacık olur ve beslenir.

İdeal korumayı sağlamak için ihtiyaç duydukça kullanılması önerilir.

*Nem seviyesi indeksi, uygulandıktan sonra 7 saat  

Neutrogena® Norveç  Böğürtlenli Besleyici Losyon

Günlük yaşantının ihtiyaçları ve stres cildi kurutur.  Neutrogena® Norveç Böğürtlenli Besleyici Losyon’un benzersiz formülünün, cildin doğal yapısıyla uyum içinde çalışırken nem seviyesini 3 kat* artırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Cilt sağlıklı görünür, günden güne yumuşacık olur ve beslenir.  Hassas ciltler için uygundur.  Kaygan ve yağlı bir his bırakmayan formülü, Norveç Böğürtleni’nin hoş kokusuna sahiptir ve hızlı şekilde emilir.

Kullanımı:  Günlük olarak tüm vücuda uygulanır. Duştan ve banyodan sonra uygulanması önerilir.

*Nem seviyesi indeksi, uygulandıktan sonra 7 saat

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top