Giyim Kuşam

New York Moda Haftası NFW Sokak Stileri‏

New York Moda Haftası NFW sokak stileri‏

New York Moda Haftası NFW sokak stileri‏

Moda Haftaları.. Moda tutkunlarının pür dikkat kesildiği, bloggerlar, moda fotoğrafçıları, gazeteciler, moda editörleri, modeller ve “fashionista”ların defileden defileye koşturduğu, şovların gerçekleştiği şehirlere getirdiği hareketlilik kadar sosyal medyada da gündemi fazlasıyla meşgul eden en önemli moda olayları..

Ünlü tasarımcıların görücüye çıkan yeni kreasyonları kadar, sokak stillerinin de merakla beklendiği ve yeni nesil moda fotoğrafçılarının yakaladığı anlarda gizli stil tüyolarının oldukça konuşulduğu görsel şenlik..

New York Moda Haftası NFW sokak stileri‏12

New York Moda Haftası NFW sokak stileri‏12

New York Moda Haftası NFW sokak stileri‏
New York Moda Haftası NFW sokak stileri‏New York Moda Haftası NFW sokak stileri‏

Sosyal medyada fazlaca hareketlilik yaratan aktiviteler olduğundan, stiliyle moda fotoğrafçılarının dikkat çekmek isteyenlerin de akın ettiği bir görsel stil geçitlerine dönüşüyor moda haftaları.. Şovların öncesi ve sonrası sokaklar, moda fotoğrafçılarının flaşlarıyla aydınlanan bir “backstage” oluyor adeta

 

New York Moda Haftası NFW sokak stileri‏

New York Moda Haftası NFW sokak stileri‏

6 Şubat´ta başlayan New York Moda Haftası, 13 Şubat’ta Londra’ya tacını devrederken, ilerleyen tarihlerde de moda sahnesine damgasını vuran yepyeni tasarımlar ve muhteşem defileler görmeye devam edeceğiz.   18 Şubat Milano ve 24 Şubat´ta Paris´te başlayacak olan moda haftaları şimdiden mercek altında..

2014-2015 Sonbahar/Kış koleksiyonlarının beğeniye sunulduğu moda haftalarının ilki New York’ta gerçekleşti.. Önümüzdeki kış stil trendlerini belirlerken, soğuk, kar fırtınası gibi olumsuz hava ve ulaşım koşulları bile, atmosferin büyüsünden hiçbir şey kaybettirmedi ve şehir muhteşem defileler, şovlar ile modanın merkezi halini aldı.

Defileler, baş döndürücü tasarımlar kadar, sokak stilleri de podyumların ilham verici atmosferini sokaklara taşıdı. Soğuk havanın da etkisi ile sokak stillerini kabanlar, montlar ve rengârenk kürkler tamamladı. Aksesuarlar da her zamanki çeşitliliği ve renkliliğini korudu ve kürk detaylarla da öne çıktı. Deri aksesuarlar, montlar, çizmeler de kombinlerin öne çıkan detayları arasındaydı. Trend ayakkabı ve çantalar da seyir ziyafeti yaşatan önemli detaylar oldu.


Didem Kobal
Blog: http://didzie.blogspot.com/

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top