Alışveriş

Oleg Cassini Sevgililer Günü Fırsatı ile Aşkın En Şık Hali

Oleg Cassini'den Sevgililer Günü'ne Özel Fırsat‏

Oleg Cassini Sevgililer Günü fırsatı  ile aşkın en şık hali

Romantizmi tasarım detaylarında ve renklerde ön plana çıkaran Oleg Cassini bu Sevgililer Günü’nde büyüleyici görünmek isteyenler için bir fırsat sunuyor. 14-16 Şubat tarihlerinde yapacağınız gelinlik alışverişlerinde Oleg Cassini size 200 TL hediye ediyor, yine aynı tarihlerde göz alıcı abiyelerde ise yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada bulunan, Hollywood yıldızlarının tercihi Oleg Cassini, Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya yapıyor. 14-16 Şubat tarihleri arasında tüm Oleg Cassini mağazalarında geçerli olan Sevgililer Günü kampanyası kapsamında gece elbiselerinde yüzde 10’luk bir indirim uygulanırken, gelinlik alışverişlerinde ise 200 TL Oleg Cassini’den hediye…

Oleg Cassini, prenseslere layık gelinliklerin hayalini kuran gelin adayları ve sevgilisini romantizm kokan tasarımlarla büyülemek isteyenler için pek çok seçenek sunuyor. Drape, tül ve çeşitli aksesuarlarla süslenen uzun tuvaletler, zarif dantel işlemeli elbiseler ve şifon kumaştan uçuşan modeller Sevgililer Günü yemeğinde şık ve büyüleyici görünmek isteyen kadınların vazgeçilmezi olacak. Hayallerindeki gelinliği arayan gelin adayları da Oleg Cassini’nin dantel ve ışıltılı taşlarla süslenen romantik gelinliklerine indirimli olarak sahip olabilecek.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için Oleg Cassini’nin Sevgililer Günü fırsatını kaçırmayın. İndirimler Oleg Cassini mağazalarında sizleri bekliyor.

Oleg Cassini Sevgililer Günü fırsatı  ile aşkın en şık hali

 


Oleg Cassini Hakkında:

Oleg Cassini, yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede ABD’nin bir numaralı markası olup, koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılmaktadır.

Şu an İstanbul’da Forum İstanbul AVM, Cevahir AVM ve Bağdat Caddesi’nde, Ankara’da Armada AVM’de ve Bursa’da Anatolium AVM’de bulunan mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Tüm dünyada en büyük gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan markanın tasarımları, geniş ve konusunda uzman bir tasarımcı kadrosu tarafından ABD’de geliştirilmektedir.

Müşterilerine en iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinen markada; gelinlikten duvağa, saç aksesuarından ayakkabıya kadar bir gelininin ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü bulmak mümkündür.

Oleg Cassini Bağdat Caddesi:  0 216 385 88 99

Oleg Cassini Cevahir AVM: 0 212 380 07 77

Oleg Cassini Forum İstanbul: 0 212 380 07 77

Oleg Cassini Ankara Armada AVM: 0 312 219 20 15

Oleg Cassini Bursa Anatolium Alışveriş Merkezi: 0224 261 31 82

www.olegcassini.com.tr

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top