Duyurular

Özgüven Ve Güzellik Söyleşisi 

ELLE EDIT Art of Shopping kapsamında Philips; Klinik Psk. Deniz Erdem ile Yaprak Yapsan moderatörlüğünde Özgüven & Güzellik ve güzellik temalı keyifli bir söyleşi gerçekleştirmiştir. Hilton Convention & Exhibition Center’da gerçekleşen söyleşide;

  • Güzelliğin yeni tanımı: Sağlık, Mutluluk ve Özgüven
  • Türk kadının güzelliğe ve özgüvene bakış açısı
  • Güzelliğin paydaşları
  • Philips Türkiye’nin gerçekleştirdiği “Küresel Güzellik Endeksi’nden” konu başlıkları ve “Özgüven ve Güzellik” konusunun vurgu noktalarına yönelik yaptığı açıklamalar üzerine keyifli geçen bu sohbette dijital dünyanın önde gelen isimleri ile ve #ElleEdit Alışveriş Festivali katılımcıları yer almışlardır.

Yaprak Yapsan-Moderatör

New Castle Üniversitesi’nde “Marka Yönetimi”, Viyana Üniversitesi’nde “Halkla İlişkiler ve Uluslararası Politika” ve Marmara Üniversitesi “İletişim” Fakültelerinde eğitim gördü. Kurucusu olduğu, “Bir Fikir Grubu” Idecon idea & congress in direktörlüğünü sürdürmektedir. 360° iletişim uzmanı, TV programcısı, eğitmen, danışman, profesyonel konuşmacı ve gazetecidir. Aynı zamanda KADER, AİMDER Anadolu İnternet Medya Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve KAGİDER Üyesidir. TOG Toplum Gönüllüleri Vakfı ve TOÇEV gönüllüsüdür.

Psk. Deniz Erdem-Konuşmacı

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü ile beraber Psikoloji bölümünden çift anadal programını tamamlamaya hak kazandı. Mezuniyet sonrasında Sabancı Üniversitesi’nde tam burslu olarak asistanlık yaparak Siyaset Bilimi Yüksek Lisansını tamamladı. Tezini Avrupa Birliği Uyum Yasaları çerçevesinde azınlık hakları ve namus cinayetleri üzerine yazdı. İkinci yüksek lisansını Doğuş Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji üzerine Majör Depresyon proje tezini teslim ederek tamamladı. ”Terapi Defteri” adında bir kitabı bulunmaktadır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top