Duyurular

Pakolino

Çocuk gelişimini destekleyen aktivite kutuları

Bir anne girişimci tarafından kurulan Pakolino, çocuğu ile nitelikli zaman geçirmek isteyen anne babalar için, “Evde çocuğumla ne yapsam?” sorusuna en pratik, eğlenceli ve eğitici çözümü sunuyor.

Üyelik sistemiyle çalışan Pakolino, her ay yeni bir temaya ait aktiviteleri kapınıza gönderiyor. 3-7 yaş çocuklar için tasarlanan, çocuk gelişimi uzmanları tarafından onaylanmış bu aktiviteler, çocukların ekrandan uzak, doğa dostu malzemelerle içlerindeki mucidi, kaşifi ve sanatçıyı ortaya çıkarmasını hedefliyor. Pakolino, bir yandan nitelikli aile zamanı sağlarken, diğer yandan çocukların erken yaşta zihinsel, duygusal ve fiziksel gelişimini destekleyerek ileride yaratıcı, sorgulayan, problem çözme yetisi yüksek, kendine güvenen bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunuyor.

Her ay Modern Sanat, Minik Şefler, Yağmur Ormanları, Gezginin Dünyası, Renklerin Büyüsü gibi farklı temalara ait 3 kapsamlı aktivite için gerekli tüm malzemeler, detaylı yönergeler ve tema dergisi Pakolino kutularıyla Türkiye’nin 81 iline ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

http://www.pakolino.com adresinden aydan aya sadece 39TL ödeyerek, bütçenizi yormadan çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak ve ailecek geçirdiğiniz zamanınıza merak, eğlence ve yaratıcılık katmak artık mümkün.

İndirimli üye olmak için linki tıklayın.

http://bit.ly/1QZPjEu

 

 

POKOLİNO

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top