Bakım Ürünleri

Pediatristlerin 1 Numaralı Tercihi Mustela

Pediatristlerin 1 numaralı tercihi* Mustela Güneş Ürünleri ile bebeğiniz güvenle Güneşle Buluşuyor!

Yaz aylarında güneşten korumaya özen gösterdiğimiz bebeklerin aynı zamanda D vitamini ihtiyacının da karşılanması gerekir. Bu yüzden bebeklerin güneşe çıkılacak saatlerinin seçimi kadar güneş kremlerinin seçimi de ciltleri için çok önemlidir.

Bebek ve çocukların cilt koruma bariyerleri yeterince gelişmediğinden sıcaklıkla ilişkili rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Bu sebeple pediatristler yüksek koruma faktörlü güneş kremlerinin kullanılmasını öneriyor. Pediatristlerin 1 numaralı tercihi Mustela Güneş Ürünleri, tüm cilt tiplerine uygun formülüyle, güneşin zararlı etkilerine karşı özel olarak geliştirilmiştir. Doğal bileşenlerle oluşturulan, çok yüksek UVA ve UVB özellikli güneş ürünleri, yeni mineral filtre sistemini içeren yapısıyla hızlı emilerek cilt bariyerini korur, besler ve nemlendirir.

Anne ve Bebek Cilt bakım Uzmanı Mustela ürünlerini tüm anlaşmalı eczanelerden temin edebilirsiniz.

* Mustela tanıtımı yapılan, 137 Pediatrist ile yüz yüze yöntem ile 6 ilde (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Afyon, Manisa) IMS Health tarafından Temmuz-Eylül 2016 tarihinde yapılan kantitatif Pazar araştırmasına göre, Mustela Güneş Koruma Ürünleri %80 toplam spontan hatırlanma oranı ile güneş koruma kategorisi içerisinde birinci sıradadır. Pediatristlerin önerebilecekleri markalar arasında Mustela, %92 belirtilme oranı (5li skalada 4+5 oranı) ile bu kategoride 1. tercihleridir.

www.instagram.com/mustelaturkiye
www.facebook.com/mustelatr

www.twitter.com/mustela_tr

Mustela Hakkında:

Fransız Expanscience Laboratuarları’nın Anne Bebek cilt bakım markası olan Mustela, 60 yılı aşkın süredir yenidoğanlar, bebekler, çocuklar, hamilelik öncesi ve sonrası dönemi için; bebekler, gebeler ve yeni annelere yönelik cildin özel tüm ihtiyaçlarına yenilikçi dermo kozmetik ürünler geliştirmektedir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top