Alışveriş

Porflame ile Yemekleriniz Lezzetli, Hafif ve Sağlıklı

Porflame ile yemekleriniz lezzetli, hafif ve sağlıklı

Porflame ile yemekleriniz  lezzetli, hafif ve sağlıklı

Kütahya Porselen’in doğal hammaddelerden üretilen Porflame Koleksiyonu sayesinde yemekleriniz orjinal tatlarını ve vitamin değerlerini koruyor. Benzersiz tasarımıyla sofralara şıklık kazandıran Porflame’in yüksek kalitedeki pişirme deneyimiyle yaz aylarında tüketebileceğiniz zeytinyağlıları yapmak artık çok kolay.

Zeytinyağlı yemekler yaz boyu tüketilebilecek en hafif ve lezzetli seçeneklerin başında yer alıyor. Kütahya Porselen, akşam yemeklerinde ağır olmayan besinleri tercih edenler için yüksek ısı iletkenliği ile kısık ateşte bile yüksek pişirme performansı sağlayan Porflame ürünlerini sunuyor.

Porflame ile yemekleriniz lezzetli, hafif ve sağlıklı

Yüksek kalitede, çevre dostu doğal ham maddelerden üretilen Porflame ürünler, besinlerin orjinal tadını ve vitamin değerlerini kaybetmeden sağlıklı yiyecekler pişirmenizi sağlıyor. Porflame’in ısıya ve ateşe dayanıklı porselen malzemeden üretilen tencereleri sayesinde yapılan yemeklerdeki sebzelerin tatları ve vitamin değerleri muhafaza ediliyor. Porflame, kısık ateşte besinlerin değerininin kaybedilmeden pişirilmesini sağlayarak ısıdan tasarruf etmeye yardımcı oluyor.

Porflame ile yemekleriniz  lezzetli, hafif ve sağlıklı

Kütahya Porselen markalı Porflame ürünler kolayca temizlenebilmesi ve buzdolabı ile mikrodalgada da kullanılabilmesi özellikleriyle son derece pratik çözümler sunuyor. Doğallığın lezzetini sofralara taşıyan Porflame tasarımları, sağlıklı yiyecek tüketmek isteyenlerin yanı sıra sofralarında şıklık arayanların da vazgeçilmezi oluyor. Porflame ile pişirilen zeytinyağlılar, damaklara olduğu kadar gözlere de hitap ediyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top