Aile

Saç, Makyaj, Tırnak, Emzirmek

Gisele Bundchen, 1980 doğumlu, evli ve iki çocuklu, dünyaca ünlü bir model. Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Pink’in bir fotoğrafını paylaşmıştık, saç ve makyajı yapılırken oğlunu emziriyordu. Gisele Bundchen’in de aynı şekilde bir fotoğrafını gördük.

Pink / Instagram

Ünlü manken geçtiğimiz günlerde “emzirmek” hakkında “Annelerin bebekleri olduğunda, onları altı ay emzirmeleri için şart koyan evrensel bir hukuk yasası olmalı” diyerek bazılarıyla dalga geçmişti.

“Emzirmenin önemini tartışmaya gerek yok, yasalarla bir süre belirlemeye de gerek yok. Emzirmek, çocuklara olan bağlılık ve tutkuyla yapılan doğal bir eylem oluyor. Yeniden anne olmak beraberinde daha çok soru getiriyor. Her şeyin en doğrusunu yapabilecek miyim diye düşünüyorsun.” diyor. Bazen röportajlarda “her şeyin çok siyah ya da beyaz”mış gibi göründüğünü, bunun ise bir talihsizlik olduğunu söylüyor.

Gisele Bundchen

“Muhakkak ki diğer annelerle oturup tecrübelerimizi paylaşsak, pek çok konuda ortak fikirlerimiz olduğunu görürüz.

Herkesin kendi yaşadıkları ve düşündükleri değişebilir; aynı olabilir. Kimse bir başkasını yargılayamaz, hakem olamaz, ben de.

Bu dünyaya yeni bir hayat getirmek çok önemli aynı zamanda bir insanın üstünden kalkarken oldukça zorlanacağı bir durum.

Tüm anneler olarak en iyi olanı yapmaya çalışıyoruz hepimiz.”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top