Bakım Ürünleri

Sağlıklı Beslenme Ve Kusursuz Cildin Sırları

doğal

Doğal gıda ve kozmetik alanında en sağlıklı ürünler, İstanbul Fuar Merkezi’nde 9 Ocak Perşembe günü (yarın) açılacak Exponatura 2014 – 5. Doğal, Organik & Sağlıklı Ürünler Fuarı’nda profesyonel alıcılara ve halka sunacak.

Şehir insanının özlediği çiftlik sebze ve mevyelerinden katkısız sıkma içeceklere, damıtma zeytinyağıyla üretilen güzellik sabunlarına, karınca yağlarından hamilelik çatlaklarını yok eden kremlere, yörelerin meşhur lezzetlerinden dağlardan toplanan şifalı bitkilere kadar doğal ve sağlıklı olan herşey Exponatura’da üreticisi tarafından ziyaretçilere sunuluyor.

Cam kavanozdaki kabak tatlıları, %35 sebzeli makarnalar, organik çikolatalar,  ağaç mutfak aletleri, şifalı bitkiler gibi hayata dair her konuda sağlıklı ve doğal ürünler Exponatura’da sergilenecek. Perakendeci ve toptancıların merakla beklediği fuar, ünlülerden ev hanımlarına her kesimden ziyaretçinin de yoğun ilgisini göreceğe benziyor.

Kusursuz Güzelliğin Doğal Yöntemleri

Cilt dokusunu kusursuz bir güzelliğe kavuşturan en sağlıklı ürünler Exponatura’da sergilenecek. Kırışıklıkları yok eden kremlerden, zayıflama bitkilerine, bakım losyonlarından, cilt lekelerini yok eden jellere, kimyasal içermeyen saf sabunlardan, bebeklere cildine özel doğal yağlara kadar birçok doğal ürün ziyaretçilere tanıtılacak.

images (9)

En Sağlıklı Beslenme Yolları

Sağlıklı hayat sürmenin yolu düzenli ve katkısız ürünlerle beslenmekten geçiyor. Buna özen gösteren bilinçli tüketiciler için organik ve doğal ürün üreticisi 150’yi aşkın firma, doğa mucizesi ürünlerini 4 gün boyunca Exponatura’da sergileyecek.

Çiftlik üretimi olan %100 katkısız soslardan organik tarımla üretilen sebze ve meyvelere, dağlardan toplanan bitki çaylarından ev yapımı tarhanaya, kolestrole iyi gelen içeceklerden, besin takviyelerine kadar sağlığı korumanın doğal yollarına yönelik her türlü ürün bu fuarda ziyaretçilerle paylaşılacak.

Geçen yıl 137 firmanın katılımı ile gerçekleşen Exponatura Fuarı, birçok farklı ülkenden gelen ziyaretçileri gıda, kozmetik, sağlık alanlarında yepyeni ürünlerle tanıştırmıştı.

Sağlıklı Beslenme Ve Kusursuz Cildin Sırlarını Keşvetmey Bir Gün Kaldı!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top