Duyurular

Şemsiye Boyama Etkinliği

Şemsiye Boyama Etkinliği

Şemsiye Boyama Etkinliği

 

Zorlu’ da Sonbahabar

İstanbul’un kalbinde eşsiz bir yaşam alanı yaratan Zorlu Center, Sonbahar Festivali etkinlikleri  sonbaharı eğlence  ve sanat ile karşılıyor.

Canlı müzik showları, ücretsiz konserler,  söyleşiler, çocuk atölyeleri ile her yaşa hitap ediyor. Daha bir çok sürpriz Zorlu Center Sonbahar Festivali’ nde…

Zorlu AVM ‘de sonbahar konsepti dahilinde şemşiye boyama etkinliği düzenleniyor.

Çocuklara özel şemsiye atölyesinde, çocuklar kendilerine özel şemsiyelerini  tasarlayıp, renkli sticker ve kurdeleler ve renkli boyalar süsleyip rengarenk cıvıl cıvıl şemsiyeler hazırlıyor ve kendi hazırladıkları şemsiyeleri kullanmanın zevkini yaşayarak dünyaca ünlü tasarımcı Guy de Jean’in  tasarladığı şemsiyeleri görebiliyor.  Avm içinde çok güzel müzik yapan müzisyenlere rastlıyorsunuz.

Ücretsiz konserlerde Fatih Erkoç,  Mor ve Ötesi, Kenan Doğulu sevenleriyle Zorlu Center’da buluştu.

DJ’lerden Yakuza, Murat Tokuz ve Doğuş Çabakçor’un farklı canlı müzik performansları ve gruplarının şovları festivale renk kattı.

Danscilar, boza, simit ve kestane ikramlari, muzisyenler Zorlu AvM kesinlikle ailece güzel vakit geçirebileceginiz eglenceli bir konsept. Hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça güzel

Twitter: #zorludasonbahar

instagram: @zorlucenteravm den takip edebilirsiniz.

.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top