Sağlık&Güzellik

Sevgililer Günü’nde Mükemmel Görünün!‏

Sevgililer Günü'nde mükemmel görünün!‏

Sevgililer Günü’nde tüm kadınlar mükemmel görünmek ister. Bioritm Güzellik Enstitüsü bu özel günde baştan çıkarıcı gözükmenizi sağlayacak 3 öneri sunuyor, size ise yalnızca aşkınızı düşünmek kalıyor.

Sevgililer Günü’nde planlarınız arasında aşk dolu bir yemek, evde geçirilecek romantik bir akşam veya heyecanlı bir ilk randevu olabilir. Tüm kadınlar için değişmeyen tek şey ise, bu özel günde mükemmel görünmek istemeleridir. Bioritm Güzellik Enstitüsü baştan çıkarıcı gözükmek için 3 basit öneri sunuyor: Kısa bir cilt bakım seansı, harika bir makyaj ve eşsiz bir gülümseme…

Cilt bakımı olarak üç adıda uygulanan ve yalnızca yarım saat süren Bioritm Short Care pratik bir seçenek olacaktır. Bioritm Short Care’in ilk adımında cilt temizleniyor ve tonik uygulaması yapılıyor. İkinci adımda peeling uygulanarak cildin ölü derilerden arınmasına yardımcı olunuyor. Üçüncü aşamada ise Essential Shock Care ürünlerinin kullanıldığı kısa bir masaj yapılıyor. Bioritm Short Care ile cildinizdeki lifting etkisini anında hissediyor, nemini kazanan cildinizin ışıltıyla parladığını görebiliyorsunuz.

Bakımlı görünmenin olmazsa olmaz adımlarından biri de mükemmel bir makyajdır. Bioritm Güzellik Enstitüsü’nde her biri sterilizasyon ve dermatoloji konusunda eğitimli ve lisanslı uzmanlar tarafından uygulanan Long Time Liner Kalıcı Makyaj ile 24 saat boyunca bakımlı ve güzel hissedebilirsiniz. Ultra ince kalem benzeri bir araç ile cildin en üst tabakasına uygulanan makyaj, cildin doğal olarak kendini yenilemesinden sonra tamamen kayboluyor. Bu süre içinde ise aklınız makyajınızda olmuyor, size yalnızca aşkınızı düşünmek kalıyor.

Cilt bakımları ve makyaj uygulamalarının istenen etkiyi yaratabilmesi için ise en temel kuralı unutmamak gerekiyor: İçten ve güzel bir gülümseme… Ünlü aktris Audrey Hepburn’un “Mutlu kadınlar en güzel kadınlardır” sözünü şiar edindiğinizde, sevgilinizin kalbini yalnızca 14 Şubat’ta değil, her daim kazanmış olacaksınız.

Bioritm Institute hakkında:

1988 yılında Ayşegül Demirağ ve Güzin İlker tarafından İstanbul Bağdat Caddesi’nde kurulan Bioritm Güzellik Enstitüsü, Türkiye’nin en önde gelen güzellik merkezlerinden biri olma özelliğini yıllardır korumaktadır. 1998 yılında Nişantaşı ve Samsun’da, 2003 yılında Rusya’da şubeler açan Bioritm, hizmetlerine yenilerini katarak büyümeye devam etmiştir. Bioritm, enstitü konusunda yeni bir marka olan “biospa by bioritm” ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

www.bioritm.com.tr

 

1 Comment

1 Comment

  1. metez

    05 Şubat 2014 at 17:30

    merhaba,benim kızım da çift taraflı dudak- tek taraflı damak yarığı ile dünyaya geldi.şuan 3 yaşında.2 ameliyat geçirdi.herşey yolunda çok şükür.takipleri devam ediyor.size hayırlı doğumlar ve zor ama şükür ki çözümü olan bu süreçte kolaylıklar diliyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top