Aile

Sokakta Gördüğü Gelini Masal Kahramanı Sanınca

Minik kız, sokakta gördüğü gelini masal kahramanı sanınca hayalleri gerçekleşmiş oldu. Yağmurlu bir Şubat günü iki yaşındaki küçük, sevimli bir kız çocuğunun hayalleri işte böyle gerçekleşti.

En sevdiği kitabın içindeki beyaz elbiseli kadını caddede yürürken gördü! Küçük kız, gelinlikli kadını görünce, yıldırım çarpmışa döndü ve gözlerini kadından alamadı. Küçük kız için, beyaz elbiseli kadın bir prenses olmalıydı.

Oysa prenses, yeni evlenen Shandace Robertson’dı. Scott’la o gün evlenmişlerdi. Gelin ve damat, Seattle’ın Ballard mahallesinde fotoğraf çekimleri için bulunuyorlardı. Ve minik bir kızın ilgili, şaşkın ve mutlu bakışlarıyla karşılaştılar.

Keşke gerçek hayat da bazen masallar gibi olsa

Neden böyle bakıyor ki diye oldukça merak etmişler. Daha sonra The Woman in White isimli klasik çocuk romanındaki kahramana benzetildiğini anlamışlar. Bu kitap aynı zamanda, yeni yeni yürümeye başlayan pek çok çocuğun favori kitaplarından biri olarak görülüyor.

Kitabın kapak resminde de beyaz elbiseli bir kadın var. Bu görüntüleri ölümsüzleştiren fotoğrafçı ise Stephanie Cristalli. Bu tatlı fotoğrafları Imgur’da paylaşıyor ve 1000’in üzerinde yorum alıyor.

Gelin Shandace, minik kıza gelin buketinden bir çiçek hediye ediyor ve onu kucağına aldığını görüyoruz. Küçük kız için: “Kalbinin heyecanı yüzüne yansımış.” diyor. Minik kız bir şey söylememiş ama fotoğraflardaki gülümsemesi onun yerine konuşuyor.

Huffington Post

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top