Alışveriş

Stilinden Ödün Vermeyenler İçin Charismom Maternity

Stilinden Ödün Vermeyen Anne Ve Anne Adayları İçin Charismom Maternity

Stilinden Ödün Vermeyen Anne Ve Anne Adayları İçin Charismom Maternity

CharisMom Maternity,  hamilelikleri nedeniyle vücutları değişse de stillerinden ödün vermek istemeyen annelere hitap eden yeni bir marka. 9 ay hamilelik, 2 yıl emzirme ve 1 ömür boyu annelik düşüncesiyle 921 formülünü hayata geçiren CharisMom Maternity, şık ve fonksiyonel tasarımlarıyla zamansız bir stil sunuyor.

CharisMom Maternity, çiçeği burnunda anne adayları ile emziren annelere hem iş hem ev hem de sosyal yaşamlarında şık, işlevsel ve rahat tasarımları bir arada sunma hedefiyle yola çıktı. Koleksiyonda, kadınların hamile oldukları dönem boyunca giyebilecekleri doğal malzemelerden tasarlanmış zarif tasarımların yanı sıra bebeklerini emzirme esnasında giyebilecekleri küçük detaylarla büyük bir konfor sunan şık giysiler de yer alıyor. Aynı zamanda markada, sadece hamilelik ve emzirme döneminde değil yaşamları boyunca keyif alarak giyebilecekleri tasarımlar da odak yaratıyor.

CharisMom Maternity’nin yeni sezon koleksiyonunda üç tema dikkat çekiyor. İlk moda grubu olan Global Etnik’te, hardal, saks mavi, ekru ve siyah tonları,  jakarlı kumaşlarla bütünleşirken, ahşap boncuklar ve nakış işlemeler etnik vurgusunu zenginleştiriyor. Şık ve şehirli kadını yansıtan temada siyah-beyaz etnik bolerolar, işlemeli bluz ve elbiseler, Selanik dokuma kumaş detaylı bilekte biten pantolonlar ve dizüstü yırtmaçlı etekler ön planda.

Stilinden Ödün Vermeyenler İçin Charismom Maternity

Akdeniz sahillerinin esintilerini şehre taşıyan Positano, yazın vazgeçilmezi marin temasına vurgu yapıyor. Mavi ve beyaza bu kez turuncu eşlik ediyor. Rahatlığı ön planda tutan moda grubunda; pili detaylı klasik pantolonlar, kalem etekler, ipek hissi veren dökümlü ve renkli bluzlar ile metal düğmeli blazer ceketler beğeni kazanıyor. Günlük şıklık yakalamak isteyen kadınlar için tasarlanan önü düğümlü elbise ve bluzlar, rahatlığın yanı sıra feminen bir görünüm de sergiliyor.

 

Koleksiyonun son teması olan ve duygusallığa hitap eden Makaron, nane yeşili, tozpembe, uçuk sarı ve bebek mavisi gibi pastel tonlarla mükemmel bir kombin yaratıyor. Krep, pamuklu dantel, şifon gibi hafif ve akıcı kumaşlar temanın ana unsurunu oluşturuyor. Dantel detaylı elbiseler, nane ve lame renklerde kristal işlemeli bluzlar, dökümlü krep ceketler ve pantolonlar feminen, masum ve romantik bir stili benimseyenler için ideal.

CharisMom satış noktaları ile ilgili detaylı bilgiye www.charismom.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Kaias Industries Hakkında

Moda ve tekstil sektöründe yirmi yılı aşkın deneyimden sonra Sezai Kaya ve Sanem Tunca Kaya tarafından kurulan Kaias Industries, iki amacı gerçekleştirmek hedefiyle yola çıktı. Birinci amacı, dünya pazarında yer edinmiş önemli kadın giyim markalarına tasarımdan nihai mağaza teslimatına kadar olan süreçte etkin hizmet verebilecek tedarik zinciri ortağı olmak, ikinci amacı ise sektörde başarılı bir şekilde kalıcı olmayı sağlayacak kendi markasına yatırım yapmaktır. Bu amaçla çoğunluğu deneyimli annelerden oluşan bir ekiple özenle, her ürünün üzerinde defalarca düşünerek CharisMom Maternity markasını yarattı.

Detaylı bilgi için:

IMAGE Halkla İlişkiler: Tülay Şenel Kanburoğlu
+90 212 275 59 75+90 212 275 59 75 – 22…….[email protected]
IMAGE Halkla İlişkiler: Ece Nur Okumuş
+90 212 275 59 75+90 212 275 59 7534……..  [email protected]

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top