Alışveriş

Taytlar Uçuşa Geçiyor: Nike Tight of the Moment x Jordan Sneaker Tight

Taytlar Uçuşa Geçiyo

Taytlar Uçuşa Geçiyor

 

Nike Pro taytların tuval gibi kullanılmasıyla kadınları benzersiz çizgilerle buluşturan Nike, Jordan Brand işbirliğiyle yepyeni bir tasarıma imza attı. Sınırlı sayıda üretilen Nike Tight of the Moment x Jorden Sneaker Tight,  23 yıl önce Michael Jordan’ı basketbolun merkezine taşıyan Air Jordan VI isimli efsane ayakkabıdan ilham alıyor.  Nike Womens ve Jordan ekiplerinin birlikte çalışarak Air Jordan VI’nın eskizlerini artistik bir biçimde tayt üzerine aktardığı tasarım, ayakkabının pek çok detayını barındırıyor. 

Taytta yer alan grafikler, kadın vücudu üzerinde kusursuz bir görünüme sahip olması için tasarım ekibi tarafından Nike Araştırma Laboratuvarı’nın yarattığı vücut haritasına göre yerleştiriliyor.

Taytlar Uçuşa Geçiyor

 

Sporculardan alınan verilerle vücudun eklem, bükülme, ısınma ve soğuma bölgelerini ve kaslarını ortaya çıkaran tasarım, Dri-FIT kumaşı sayesinde vücuttaki teri emerek kadın sporcuların antrenman sırasında kuru ve rahat kalmalarına yardımcı oluyor. Air Jordan VI ayakkabıyla birlikte giyildiğinde taytın alt kısmında yer alan özel  grafiklerle kusursuz uyum yakalayan tasarım, üstün performansla stili bir arada sunmaya devam ediyor.

Sınırlı sayıda üretilen NTM x Jordan Sneaker Tight, yetkili Nike mağazalarında satışa sunuluyor.

Fiyat: 169 TL

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top