Anne Olmak

Tüp Bebek Anneleriyle Toplantı

Merhaba Ben Esra Ertuğrul. Beni doğuma hazırlık ve bebek eğitimlerimle tanıyanlarınız olabilir. Hamilelere ve yeni annelere verdiğim eğitimlerin yanı sıra İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Tüp Bebek Bölümü’nde, Tüp Bebek Koordinatörü olarak görev yapıyorum.

Birimimizde anne olmak isteyenler için acaba nasıl bir fayda sağlayabiliriz diye düşünürken, Amerika’da var olan bir girişimden yola çıkarak Tüp bebek tedavisi olan, olması gereken veya tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olmuş annelerin bir araya geldiği, dertleştiği, deneyimlerini paylaştığı bir toplantı organize etmeye karar verdik. Bu toplantılar her ay bir kez ve ücretsiz olacak. Katılanlar isterlerse hocalarımızdan tamamen ücretsiz danışmanlık da alabilecekler.
Eğer siz de Tüp Bebek tedavisi ile bebek sahibi olduysanız ya da tüp bebek tedavisi olacaksanız, bu konuda iyi ya da kötü deneyimleriniz olduysa başka annelerle/anne adaylarıyla paylaşmak üzere sizi toplantımıza bekliyoruz.

Ayrıca misafirimiz olacak anne ya da anne adaylarından biri, İnternet Anneleri‘nin desteğiyle titanyum plakalı Homend Saç Düzleştirici’nin sahibi olacak.

Tarih: 29 Kasım 2013

Saat: 11:00-12:30

Toplantı yeri: İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Tüp bebek Bölümü

Abide-i Hürriyet Cd. No:166 kat: -2 Şişli / 0212 375 64 90

Katılmak için ertugrul.esra@gmail.com ‘a e-mail gönderebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top