Duyurular

Ünlü İsimler Gaming İstanbul 2016’da Buluştu!

Türkiye’nin global ölçekli ilk dijital eğlence ve oyun fuarı “Gaming İstanbul”a ünlü isimler bir araya geldi!

“Herkes için eğlence ve oyun” konseptiyle yola çıkan Gaming İstanbul oyun fuarını ziyaret eden ünlü isimler, oyun dünyasında eğlenceli dakikalar yaşadı.

İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen “Gaming İstanbul”a Umut Eker, Didem Soydan, Sema Öztürk, Burcu Hattat, Pervin Ersoy ve Dilara Koçak gibi isimler katıldı.

Tüm oyun standlarında dakikalarca keyifli vakit geçiren ünlü isimler, kostümleriyle dikkat çeken ve dünyaca ünlü cosplayler ile fotoğraf çekildi.

Gaming İstanbul oyun fuarı, 2 gün boyunca ziyaretçilere açık olacak.

Gaming İstanbul Hakkında:

Gaming İstanbul Oyun Fuarında Sizi Neler Bekliyor?

“Gaming İstanbul 2016” oyun fuarı, hayatınıza eğlence ve oyun deneyimleri yaşamanız için 3 gün daha devam edecek.

Gaming İstanbul (GIST), bilgisayar oyunları fuarı değil, bir “oyun” fuarı. İster amatör, ister profesyonel oyuncu olun, ister dijital eğlence dünyasını keşfetmek isteyin, isterseniz oyun karakterlerine bürünün, kostümünüzü giyin, silahlarınızı kuşanın podyuma çıkın; Gaming İstanbul, kapılarını eğlenmek isteyen herkes için açıyor.

10 bin metrekare alana kurulan fuarda; alışveriş alanı, eğlence alanı, çocuk parkı, son zamanlarda büyük ilgi gören kaçış oyunları ve turnuva arenası var. Ayrıca fuar kapsamında, yeteneğini sanal dünyadan gerçek dünyaya taşımak isteyen gizli kahramanlar için, cosplay yarışması gerçekleşiyor.

Sosyal medya:

Twitter: Gaming Istanbul
Facebook: Gaming Istanbul
Instagram: gamingistanbul

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top