Aile

Ünlü Oyuncudan Cadılar Bayramı İçin Kostüm Önerileri

Cadılar Bayramı, her sene 31 Ekim’de kutlanıyor. Aslında Pagan ve sonrasında Hristiyan kökenli olmasına rağmen, günümüzde seküler kutlama halini alan bir bayram Cadılar Bayramı. Bugün çocuklar genellikle korkunç kostümler giyerek kapı kapı dolaşır; şeker, meyve ve hediyeler toplar. Diğer Cadılar Bayramı kutlamaları arasında maskeli balolar, korku filmi seansları ve perili olduğuna inanılan evlere düzenlenen geziler de yer alıyor.

Cadılar Bayramı Amerikan kültürünün bir parçası olmasına rağmen (oldukça görkemli kutlanıyor) pek çok Batı ülkesinde de kutlanıyor. Ayrıca ülkemizde her ne kadar çocuklar işin içine pek dahil olmasa da çeşitli partiler yapılıyor. Değişen kültür alışkanlıkları belki ileride daha fazla kutlanmasına sebep de olabilir. Bizim için Cadılar Bayramı kapsamında olmasa da çocuklar için yapılan bazı partilerde Cadı kostümleri giyilebilir, neden olmasın? İşte size birkaç model.

Neil Patrick Harris, ünlü dizi How I Met Your Mother’ın en muzip başrol oyuncusuydu. O ve ailesi Hollywood’da son yılların Cadılar Bayramı kostüm şampiyonu olmuş durumdalar. Yaratıcılıklarını listeleyen Bored Panda’dan aktarıyoruz.

Peter Pan In 2011

The Wizard Of Oz In 2012

Alice In Wonderland In 2013

The Frankenstein’s Monster, Wolfman, The Bride of Frankenstein and Dracula In 2013

Halloween From Gotham City In 2014

Star Wars In 2015

Charlie Chaplin, Groucho Marx, Marilyn Monroe, And James Dean In 2016

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top