Duyurular

Ünlü Sebastian Artisti Anthony Cole Türkiye’de!‏

Sebastian’ın ünlü saç artistlerinden Anthony Cole, geçtiğimiz günlerde eğitim vermek için Türkiye’ye geldi. Wella Professionals Studio’da gerçekleşen eğitime Türkiye’nin önde gelen birçok kuaförü katıldı. New York’tan bu eğitim için özel olarak gelen Cole, 2014 saç trend’lerini, sezonun iddialı stillerini, podyumların favorilerini, yeniliklerini Sebastian ürünlerini kullanarak anlattı.

Sebastian

Maceraperest stili ve sıra dışı sahne performansıyla tanınan Cole konuyla ilgili; ‘En önemli başarılarımdan biri bana ilham veren her şeyi başkaları ile de paylaşmam. Sanki siyah bir tuvale bakıyorum; benim makasım benim yansımam aslında. Bu vizyon ile kişisel ve yaratıcı işler çıkarabiliyorum, bu da beni kendimi ifade etmekte olabildiğince özgür kılıyor.’ dedi.

ANTHONY COLE


Anthony Cole kimdir?

Cole, küçüklüğünden beri güzellik endüstrisine ilgi duydu, 16 yaşında Queens, New York’ta amcasının salonunda sektöre adım attı. İlk yıllarından itibaren ünlü stilistlerden ilham aldı ve doğru iş kolunu seçtiğine inandı. Vidal Sassoon ve Jingles eğitimlerine katıldı. Eğitimlerin ardından kendi salonunu açarak diğer genç kuaförlere ilham vermeye başladı. Sahibi olduğu Anthony Cole and Company firmasını 14 yıldır işletirken burada kendi eğitim programlarını geliştirdi. Daha fazla salon ve kuaföre ulaşmak, onlara eğitim vermek istiyordu. Cole, Professional Sebastian ekibi ile çalışmaya başladı ve kısa sürede Sebastian Artistik Ekibi’ne dahil oldu. Başarısı ile Bazaar Magazine kapağında çalışmaları yer aldı, New York ve LA Moda Haftaları’nın önde gelen kuaförleri arasına girdi; sayısız dergi, film ve televizyonda dünyaca ünlü isimler ile çalışmalara imza attı.

Basın Bilgi için:

HİP ATÖLYE-(0212) 232 00 67

[email protected]

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top