Seyahat

Unutulmaz Anlar Biriktireceğiniz Bir Tatil İçin, Meseum Hotel…

Türkiye’nin ilk ve tek “Relais & Chateaux” ünvanlı oteli

“Museum Hotel”, eşsiz manzarası ve konumu ile misafirlerine kış günlerinin huzurlu, keyifli sıcaklığını yaşatmaya devam ediyor.
Muhteşem manzaranın yanı sıra Erciyes’e yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor!

Kapadokya bölgesinin ve Türkiye’nin en özel otellerinden, ülkenin tek “Relais & Chateaux” ünvanlı oteli “Museum Hotel” eşsiz konforu, konumu, alışılmışın dışında dekore edilmiş odaları ve Erciyes kayak merkezine yakınlığının yanı sıra, özel havaalanı transferi ile de misafirlerine sömestr tatilinde de keyifli, özel anlar yaşatıyor.

Kış mevsiminin en keyifli ve eğlenceli tatilini yaşamak isteyen aileler, çocukları ile unutulmaz anlar biriktirecekleri bir tatil için Meseum Hotel’i tercih ediyor!

Doğanın tüm muhteşemliğini sunduğu Kapadokya’da vadileri, milli parkları ve bağları ile açık hava müzesi ruhunu yaşayıp, balon gezileri yaparken aynı zamanda Erciyes’e yakınlığı ile kış sporları ve aktiveleri yapabileceğiniz “Museum Hotel” kış mevsiminin keyfi, gurme lezzetler, spor, eğlence, birbirinden özel aktiviteler ve etkinliklerle, hafızalardan silinmeyecek, ayrıcalıklı ve unutulmaz bir sömestr tatili yaşamak isteyenleri bekliyor.
Eski mağara evlerinin aslına sadık kalınarak, özenle restore edilen ve sadece çok özel otuz odası bulunan ‘Museum Hotel’ mükemmel manzarası, eşsiz konumu ile dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra,“Museum Hotel”in Kapadokya’nın tek “fine dining” konseptli restoranı Lil’a Restaurant ’ta Türkiye’nin en ünlü şeflerinden Murat Bozok’un önderliğinde yenilen menüsü ile seçkin misafirlerinin kış tatillerinde de değişmez adresi olmaya devam ediyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top