Alışveriş

Vitringez.com

vitringez çocuk-1

Annelerin çocukları için aradığı her şey Vitringez.com’da

20.12.2013

Türkiye’nin moda arama motoru Vitringez.com, çocukların dünyasını birbirinden renkli kıyafetler, aksesuarlar ve oyuncaklar ile hareketlendiriyor. Modada trendleri belirleyen Vitringez.com, beslenmeden bakıma giyimden dekorasyona kadar pek çok ürün seçeneğini bir araya getiriyor. Anne-babalara farklı kategorilerde seçme özgürlüğü tanıyan Vitringez.com, zengin ürün ve marka yelpazesi ile aileleri mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyor.

Vitringez.com

Yaş grubuna göre ayrılan kız-erkek çocuk giyim kategorisinde yer alan ve sayısı her geçen gün artan yaklaşık 160 bin ürün, ayakkabıdan çantaya iç çamaşırından paltoya kadar çok çeşitli alt kategorilere ayrılıyor. Bakım, sağlık ve banyo ürünleri başlığı altında ise, alt açma minderlerinden kremlere, çocuk küvetinden emzirme minderlerine kadar her şey basit bir arayüz ile listelenmiş durumda. Oyun, aktivite ve eğitim kategorisi ise, çocukların hayallerini süsleyen, birbirinden faydalı ve eğlenceli oyuncaklar ile dolu.

Çocuk ürünlerinde Hello Kitty, Armani Kids, Tuc Tuc, Mudo Kids, Mango Kids, Chicco, Mothercare, Baby Jem, Merrell gibi dünyaca ünlü markaların yanı sıra MYCey, Panço, Bebedor, Dalin gibi pek çok yerli markaya da yer veren Vitringez.com, aynı zamanda ana sayfasında yer alan arama kutusuna yazılan herhangi bir ürüne ya da markaya ait binlerce seçeneği tek bir tıkla ailelerin önüne seriyor.

Vitringez.com-2

Türkiye’ye yeni gelen teknoloji ürünlerinin birçoğunun satış operasyonlarında bizzat görev yapan Global Blogger Natali Yeşilbahar’ın kendi çocuğuna yönelik ihtiyaçlarından yola çıkarak, Türkiye’nin en deneyimli IT yöneticilerinden Önder Göğebakan ile birlikte kurduğu vitringez.com “Modanın Google’ı” olarak öne çıkıyor.

Vitringez hakkındaAlışveriş ve moda tutkunu internet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen Vitringez, Türkiye’nin moda arama motoru. Giriş ve kullanım için üyelik gerektirmeyen kullanıcı dostu web sitesi ile modaseverlere kapılarını açan Vitringez, aynı zamanda, kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerinin dâhil edildiği kapsamlı arama motoruyla online mağazaların internetteki en iyi takipçisi. Moda, stil ve trend haberlerinin yer aldığı bloğu ile birlikte başlı başına bir moda platformu oluşturan Vitringez, deneyimli pazarlama uzmanları, profesyonel IT mimarları ve modayla yaşayan trend takipçisi bloggerlardan oluşan ekibiyle, moda ve e-ticaret sektörlerinde alışveriş alışkanlıklarını değiştiren “modanın Google’ı” olarak ön plana çıkıyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top