Duyurular

Yarıyıl Tatilde Aileler İçin En Eğlenceli Etkinlik “Buz Devri Canlı”

Yarıyıl Tatilde Aileler İçin En Eğlenceli Etkinlik “Buz Devri Canlı

Dünya turnesi kapsamında beş yıl boyunca, beş farklı kıtada, 30’un üzerinde ülkeyi ziyaret edecek olan Buz Devri Canlı (Ice Age Live) gösterisinin birbirinden eğlenceli kahramanları Sid, Scrat, Many, Diego ve Peaches yarıyıl tatilinde çocuklarla İstanbul’da buluşmak için gün sayıyor!

 Yarıyıl Tatilde Aileler İçin En Eğlenceli Etkinlik “Buz Devri Canlı

 

Büyüklerin de çocuklar kadar keyif aldığı, prodüksiyonu, koreografisi, kostümleri ve atmosferiyle tüm seyircileri büyüleyen dünyanın en başarılı buz pisti gösterilerinden Buz Devri Canlı (Ice Age Live), 6-7-8 Şubat tarihlerinde Pozitif Live imzası ile Volkswagen Arena’da çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.

Yarıyıl Tatilde Aileler İçin

Dans, akrobasi ve eğlence dolu yepyeni maceralarıyla ailelere eğlenceli bir şov vaadeden Buz Devri Canlı, Yekta Kopan’ın sesiyle, Türkçe dublajlı olarak sömestr tatilinde çocuklara unutulmaz bir karne hediyesi olacak.

Yarıyıl Tatilde Aileler İçin En Eğlenceli Etkinlik “Buz Devri Canlı

Buz Devri Canlı (Ice Age Live), dünyanın en iyi akustiğe sahip salonları arasında yer alan canlı müzik ve gösteri sanatları merkezi Volkswagen Arena’ya inşa edilecek özel buz pateni sahnesinde 3 gün üst üste, 11:00, 15:00 ve 19:00 saatlerinde toplam 9 gösteri ile eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Yalnızca 19:00 seanslarında sunulacak avantajlı aile paketi seçeneği ile iki bilet alındığında  bir bilet hediye ediliyor. Az sayıda kalan biletler biletix.com adresinden satın alınabiliyor.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top