Alışveriş

Yarıyıl Tatilinin Keyfi, IKEA Mağazalarında Çıkıyor!

Yarıyıl tatilinin keyfi, IKEA mağazalarında çıkıyor!
Yarıyıl tatili yaklaşırken çocukları, ilk dönemin yorgunluğunu atıp, 15 günü en güzel şekilde değerlendirmenin heyecanı sardı. Ücretsiz oyun alanı, restoranlarındaki çocuklara ayrılmış özel bölümler, menüde yer alan çocuklara özel yiyecekler, onlar için hazırlanan birbirinden keyifli aktiviteleriyle IKEA mağazaları, 24 Ocak-8 Şubat tarihleri arasında, aileleri bekliyor.

Yarıyıl tatilinin keyfi, IKEA mağazalarında çıkıyor!

Yarıyıl tatilinden beklenilen her şey IKEA’da…

IKEA, birbirinden güzel ürünlerle çocuklarını sevindirmek, onlar için hazırlanan aktivitelerle güzel vakit geçirmelerini sağlamak ve tatilin keyfine keyif katmak isteyenleri bekliyor.

Renkli odalar için… 

Çocukların seveceği yaşam alanları yaratmaya çok önem veren IKEA’dan, karne hediyesi ya da 2. döneme motivasyon sağlamak için alınacak rengarenk ürünler, odaları eğlenceli hale getiriyor.

Kitaplıklar 2. döneme hazır…

IKEA’da çocukların beğenisine sunulan çeşit çeşit kitaplıklar, eğlenceli kitaplarla dolacağı günü bekliyor.

Düzenli çalışma masaları için…

Çalışma masalarına çekidüzen veren ürünler, çocuklara, verimli ders çalışmak için gerekli olan fiziksel ortamı sunuyor.

Yumuşak oyuncaklarda %20 indirim!

IKEA mağazalarında, 24 Ocak-8 Şubat tarihleri arasında %20 indirimli sunulan yumuşak oyuncaklar, çocukların hayal dünyasına katkıda bulunuyor.

 

Yarıyıl tatilinin keyfi, IKEA mağazalarında çıkıyor!

Lezzet molaları…

Mağazalarında ağırladığı ailelere keyifli bir gün geçirme imkânı sağlayan IKEA, alışveriş sırasında verilen molalara, lezzetleriyle keyif katıyor. Küçük misafirler için sunulan özel menü seçeneği, hem göze hem de damaklara hitap ediyor. 4,95 TL gibi uygun bir fiyatla sunulan çocuk menüsünde, doğal içecekler, sebze ve püre gibi sağlıklı ürünler yer alıyor.

IKEA Hakkında

Toplamda 47 ülkede 365 mağazası bulunan IKEA, dünya genelinde franchise sistemi ile mağazalar açmaktadır. IKEA, Türkiye’de Maya Holding A.Ş.’nin kuruluşu olan MAPA Mobilya ve Aksesuar A.Ş. ile iş birlikteliğini sürdürmektedir. MAPA; İstanbul’da 2 (Ümraniye ve Bayrampaşa), İzmir, Bursa ve Ankara’da birer mağaza olmak üzere toplam 5 IKEA mağazasına ve Bodrum’da Sipariş ve Teslim noktasına sahiptir. IKEA Türkiye toplam 5 mağazasıyla sipariş ve teslim noktasına ek olarak internet üzerinden alışveriş sistemiyle de tüm Türkiye’ye açılarak büyümesini sürdürüyor. Faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde çoğunluk için daha iyi günlük yaşam vizyonuyla hareket eden IKEA; güzel tasarımlı, kullanışlı, kaliteli binlerce çeşit mobilya ve ev aksesuarını düşük fiyatlara tüketicilerle buluşturmaktadır.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top