Bakım Ürünleri

YENİ! Darphin 8-Flower Nectar Oil Cream

Gece boyunca güzelleştiren uzman bakım

Darphin’in sihirli “Formüllerin Sanatı” ilkesi ve 8 Flower Nectar Essential Oil Elixir’in zengin içeriği, #hibrid yağ-krem formunda yeniden hayat buluyor.

Bugün, #Darphin #8FlowerNectarOilCream ile #ikonik anti-aging 8 Flower Essential Oil Elixir’in tüm faydalarını devrim niteliğindeki hibrid #yağkrem formuyla yeni bir #gece kreminde sunuyor.

8-Flower Nectar Oil Cream’in zengin ve hafif dokusu vücudun doğal ısısı ile etkileşime geçiyor, kademeli olarak yağa dönüşerek cildi besliyor, siz uyurken duyularınızı rahatlatıyor. Böylece sabah pürüzsüz ve yumuşak bir cilde uyandırıyor.

Suda yağ ve emulsiyon karışımı ile formülize edilen 8-Flower Nectar Oil Cream, cilde uygulandığında kremden rahatlatıcı bir yağa dönüşüyor. Bitkisel içeriklerinin hassas doğası gereği az miktarda, özenle ayarlanan ölçüler, kontrol altında tutulan ısı, nazik ve titiz ısıtma, demleme, harmanlama ve soğutma süreçlerine tabi tutularak elde ediliyor.

8-Flower Nectar Oil Cream’in içeriğinde:
– 8-Flower Nectar Essential Oil Elixir: Anti-aging #Aromatik #Elixir yüksek performans sunan 8 çiçeğin özünden oluşur: Ölmez Otu, Ylang-Ylang, Paçuli, Neroli, Gül, Lavanta, Yasemin ve Iris.
– Shea Butter: Cildi derinlemesine nemlendirir.
– Tapioca: Brezilya’nın kuzeyinde yetişen bu bitki kremin ultra hafif dokusunun kaynağıdır.
– Bitki yağları karışımı: Jojoba, Macadamia, Avokado, Zeytin, Ay Çiçeği, Yaban Mersini Kökü ve Hurma Tohumu tazeler ve besler.
– C ve E Vitaminleri: Su kaybetmiş cildi besler.

8-Flower Nectar Oil Cream her uygulamada cildi nem ile rahatlatıyor ve siz uyurken değerli özleri yayarak duyularınızın sakinleşmesini sağlıyor. Uyanana kadar cildi daha yumuşak, daha esnek ve dengeli bir hisse kavuşturuyor; 8-Flower Nectar Essential Oil Elixir’in feminen ve duyusal imza kokusu ile cildi sarıyor.

Yağlara ilgi duyan; fakat onları bakım ritüeline henüz eklememiş olanlar bu şımartan formülü Aromatik Bakım serisinin faydalarıyla tanışmak için kullanabilirler.
%92 oranında doğal içeriklerden oluşur
Tüm cilt tipleri için uygundur
Komedona sebep olmaz
Paraben içermez
Dermatolojik olarak test edilmiştir

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top