Film

Yetenek Avcısı (MILLION DOLLAR ARM) Filmi Türkçe Afiş Ve Alt Yazılı Fragman

Yetenek Avcısı (MILLION DOLLAR ARM) Filmi Türkçe Afiş Ve Alt Yazılı Fragman

Yetenek Avcısı (MILLION DOLLAR ARM) Filmi Türkçe Afiş Ve Alt Yazılı Fragman

 

MILLION DOLLAR ARM

Walt Disney Pictures

Tür:   Dram

Kategori: Yetişkin Refakatında

Türkiye Vizyon Tarihi: 11 Temmuz 2014

Oyuncular: Jon Hamm, Aasif Mandvi, Bill Paxton, Suraj Sharma, Lake Bell, Madhur  Mittal ve Alan Arkin

Yönetmen: Craig Gillespie

Yapımcılar: Mark Ciardi, Gordon Gray, Joe Roth

Baş Yapımcılar: Palak Patel, Kevin Hollaran, Bill Simmons, Connor Schell

Senaryo:  Tom McCarthy

 

Yetenek Avcısı (MILLION DOLLAR ARM) Filmi Türkçe Afiş Ve Alt Yazılı Fragman

 

Bir sporcu menajeri olarak kariyerini kurtarmak için son bir çaba gösteren JB Bernstein (John Hamm) beyzbolun bir sonraki en iyi atıcısını bulmak için bir plan hazırlar. Birinci ligde bir beyzbol yıldızına dönüştürebileceği genç bir kriket atıcısı bulma umuduyla JB “Million Dollar Arm” adında bir realite şov yarışması düzenlemek için Hindistan’a gider. Huysuz fakat keskin gözlü, emekli bir beyzbol yetenek avcısının da (Alan Arkin) yardımıyla Dinesh (“Slumdog Millionaire/Milyoner” filminden Madhur Mittal canlandırıyor) ve Rinku (“Life of Pi/Pi’nin Yaşamı” filminde Suraj Sharma canlandırıyor) adlarında, beyzbol hakkında hiçbir fikri olmayan ama topu hızlı fırlatmada çok yetenekli olan 18 yaşındaki iki oğlanı keşfeder. Onlar için birinci ligle sözleşme yapmayı ve kısa yoldan zengin olmayı uman JB, çocukları eğitmek için ülkesi Amerika’ya getirir. Amerikalılar Hindistan’da kendileri gibi olamazken köylerinden hiç çıkmamış olan bu çocuklar da Amerika’ya gelince aynı şekilde zorluk çekerler. Çocuklar, beyzbolun inceliklerini öğrenirken JB de çekici arkadaşı Brenda’nın (Lake Bell) yardımıyla takım çalışması, sorumluluk ve bir aile olmanın ne demek olduğu hakkında değerli hayat dersleri alır.

Walt Disney Pictures’ın dram filmi “Million Dollar Arm”da, bir sporcu menajeri olan JB Bernstein’ın kariyernin akıbeti, Hindistan’da Amerikan birinci beyzbol liginde oynamak üzere eğitilebilecek olağanüstü yetenekli bir atıcı bulmasına bağlıdır.

Craig Gillespie’nin yönettiği, senaryosu Tom McCarthy’e ait olan Walt Disney Pictures’ın dram filmi “Million Dollar Arm”ın baş rollerinde stars Jon Hamm, Aasif Mandvi, Suraj Sharma, Lake Bell, Madhur Mittal, Pitobash ve Alan Arkin oynuyor. Filmin yapımcılığını Mark Ciardi, Gordon Gray ve Joe Roth üstleniyor. Filmin baş yapımcıları Palak Patel, Kevin Hollaran, Bill Simmons ve Connor Schell. Film Türkiye’de 11 Temmuz 2014 günü vizyona girecek.

Web ve Mobil Sitesi: www.Disney.com/MillionDollarArm

Bizi Facebook’ta beğenin:  www.facebook.com/MillionDollarArm

Bizi Twitter’da takip edin:  @DisneyPictures

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top