Bakım Ürünleri

Yılbaşı Makyajının Vazgeçilmezi: Kırmızı Dudaklar

Yılbaşı Makyajının

Yılbaşı makyajının vazgeçilmezi: Kırmızı Dudaklar

Maybelline New York Color Sensational Pleasure Me Red 547 ile dudaklarınıza yeni yıl dokunuşu…

Heyecanla beklenen yılbaşı akşamında çekiciliği ile bakışları üzerine toplamak isteyenler, bu yıl da kırmızı rujun cazibesinden vazgeçmiyor.  Yeni yılı coşku, enerji ve tutkunun rengi kırmızı ile karşılamak isteyen kadınlar, Maybelline New York Color Sensational Pleasure Me Red 547’yi tercih ediyor.

Yılbaşı makyajının vazgeçilmezi: Kırmızı Dudaklar

Canlı ve göz alıcı rengiyle dikkatleri çeken Maybelline New York Color Sensational Pleasure Me Red, yeni yıl makyajını kusursuzlaştırıyor. Kırmızı rujla dudaklarına cazibe kazandıran kadınlar, Color Sensational Pleasure Me Red kırmızısının çarpıcılığıyla herkesi büyülüyor.

Maybelline New York Color Sensational rujun formülündeki besleyici bal özünün kremsi dokusu, saf pigmentlerden gelen zengin renkle birleşerek mükemmel sonuç veriyor. Maybelline New York Color Sensational rujun üstün formülü ve yoğun renk performansı sayesinde kırmızının göz alıcı güzelliği dudaklara taşınıyor.

PLEASURE ME RED 547

Color Sensational önerilen tüketici fiyatı: 19,99

Yılbaşı Makyajının Vazgeçilmezi: Kırmızı Dudaklar

 

Maybelline New York Hakkında

Maybelline New York, makyaj ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.  Makyaj trendlerini “Podyumlardan Sokaklara” taşıyan Maybelline New York, renkler konusunda uzmanlığı ile birbirinden farklı makyaj deneyimleri yaşatıyor. Dinamik, genç ve trendsetter Maybelline New York, tüketicilerimizi farklı makyaj uygulamaları konusunda bilgilendirmeye; bunu yaparken de markanın ana değerleri olan şehirli,  orijinal ve özgür duruşundan kopmamaya özen gösteriyor.

Bilgi İçin:

Güliz Şengüler / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 / 0530 384 62 78 [email protected]

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top