Yeme&İçme

Yuva Gluten İçermeyen Mayalarıyla Hem Sağlık Hem de Lezzetten Ödün Vermiyor

Yuva gluten içermeyen mayalarıyla sağlık ve lezzet sunuyor

Yuva gluten içermeyen mayalarıyla sağlık ve lezzet sunuyor

Ekmek ve hamurişlerinde sağlık ve lezzetin yolu Yuva’dan geçiyor

‘Abartmıyoruz, çok kabartıyoruz’ mottosuyla yaş ve kuru maya çeşitlerini tüketicilerle buluşturan Yuva, gluten içermeyen maya ürünleriyle çölyaklılarında mutfakta vazgeçilmesi olmaya devam ediyor.

Poğaça, simit, börek, çörek, açma ve ekmek yapımında kullanılan Yuva ürünleri, yaş  ve kuru maya çeşitleri ile hamur işlerinde kolayca ve her seferinde aynı kaliteli  sonuca ulaşma garantisi sağlıyor.

‘Abartmıyoruz, çok kabartıyoruz’ mottosuyla evinde ekmek ve hamurişi yapmak isteyen ev hanımlarının mutfaktaki en büyük yardımcısı olan Yuva, gluten içermeyen mayalarıyla, çölyaklıların da  sağlıklı ve lezzetli hamurişleri yapma ihtiyacına cevap veriyor.

Glutensiz ürün bulmakta yaşadıkları zorluklar nedeniyle evde farklı tarifler deneyen Çölyaklıların gönül rahatlığı ile kullandığı ve ambalajına ‘gluten içermez’ ibaresi ekleyen ilk maya markası olan Yuva, bu süreçte Çölyak hastalarının en büyük destekçisi… Yuva, Çölyakla Yaşam Dernekleri ile işbirliği içerisinde sofralara lezzet katarken; özenle seçilmiş hammaddeleri tüm gıda güvenliği standartlarına uygun olarak üretiyor.

Glutensiz tariflere:
yuva-shop.com.tr adresinden ve facebook.com/yuvaclub, instagram.com/yuvaclub ve twitter.com/yuvamaya sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

www.yuvamaya.com.tr

Yuva Hakkında

Ev hanımlarının vazgeçilmez markası Yuva, yaş maya, kuru maya çeşitlerinin yanı sıra, Türk tüketicilerinin ilk kez tanıştığı Simit Karışımı, Poğaça Karışımı gibi yenilikçi ürünleri ve Glutensiz Ekmek Karışımı,  Glutensiz Kek Karışımı gibi lezzeti sağlıkla birleştirerek sektöründe ön plana çıkan ürünleriyle de dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için:

Nihal Yuvacan

Team İletişim ve Danışmanlık

Tel : (0212) 358 00 20

GSM: 0530 233 28 94 0533 225 42 37

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top