Bakım Ürünleri

Bioderma Atoderm Shower Gel

Temizlik herkes için önemli ve hassas bir konu. Yüz temizliği kadar vücut temizliği de benim için çok önemli. Temizlenen cilt nefes alır. Bioderma uzmanları her cilt tipinin kendine özgü bir pH seviyesi olduğunu söylüyor ve ciltle uyumlu ürünler geliştirmenin önemi üzerinde durmuşlar. Benim en severek kullandığım Bioderma Atoderm Shower Gel kuru ve hassas ciltler için çok uygun.

İçeriğinde, bakır sülfat ile cildi nazikçe temizler, gliserin ve coco glukosit ile gerginlik hissinin azaltılmasına ve cildin rahatlamasına destek olur. Atoderm serisi, kuru ve çok kuru cilt tiplerine yönelik yardımcı ürünler içerir. Sabun, renklendirici ve koruyucu madde içeriğine sahip değil. İçeriğindeki mavi renk tamamen bakır sülfattan kaynaklanan doğal bir renk.

Bioderma

Alerjik durumlara karşı olan riski en aza indirilmiş bir ürün. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kullandığım bu ürün cildi nemlendirme, yumuşaklık kazandırma ve ciltteki gerginlik hissini azaltmasında etkili. Jel kıvamında bir içeriğe sahip. Bu ürünü duşta nemli cildimize uyguladıktan sonra duruluyoruz. Cildimi temizlemeye yardım ederken aynı zamanda nemlendirmeye de yardımcı oluyor. Cildimi narin bir şekilde temizliyor. Kuru cilt tipine sahip olanlar bilirler ki, biz her ürünü kullanamayız ve nazikçe cildimizi temizlemesi zordur. Çocuklarımız için kullanıma uygun değildir.

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı