Duyurular

İyi Cüceler Kampta

Bu yaz @faber_castelltr katkılarıyla “Farkındalık” içerisinde, çocuklarınızla, kendinizle, yaşamla ve  doğa ile bir bağ kurup, masalların, sanatın ve günlük yaşam becerilerinin doya doya yaşandığı bir kamp yapmaya var mısınız?
Kışın koşturması hem cücelerimizi hem de bizleri çok yordu değil mi? O halde yapaylıktan uzak, doğanın koynunda bir tatili hepimiz hak ettik. Fethiye’nin Yanıklar Köyü’nde Pastoral Vadi Organik Tarım ve Ekolojik Yaşam Çiftliği’nde çocuklarınız masal, müzik ve ritim eşliğinde hayal gücünü kullanarak yaratıcılıklarını ön planda tuttukları doğayla dost, birbirinden güzel etkinlikler ile hep beraber hem eğlenecekler hem de toprağa dokunarak kırsal yaşamın tadına doyasıya varacaklar. İçinizdeki çocuğu ve çocuğunuzu alıp siz de gelmek ister misiniz?

EĞİTMENLERİMİZ VE ATÖLYELERİMİZ
Davulumdan Masallar’ın yaratıcısı,@atolyeatta’nın kurucusu, Yaratıcı Drama Eğitmeni, Etnolog ve Perküsyonist Serkan Kırmızı ile masal, drama, müzik, ritim ve perküsyon… İyi Cüceler’den Ece Can Özkale (@eccecan) Ege Can (@egegek) ve Belma Obuter (@calmmommy) ile taş Boyama, mutfak atölyesi, mandala boyama, yoga, çamur Atölyesi, resim, sokak oyunları,stop motion atölyesi, Banu Kurt @banukurtbanubebek ile bez bebek yapım atölyesi… Kısaca doğanın sanat ile buluştuğu aklınıza gelebilecek her türlü atölye!

GÜNLÜK AKIŞ
07:30 – 08:30 Yoga (isteyen yetişkinlere)
08:30 – 09:30  Kahvaltı
10:00 – 11:00  Atölye
11:30 – 12:30  Atölye
12:30 – 13:30  Öğle Yemeği
14:00- 18:00  Serbest Zaman (deniz,doğal havuz,nehir,sokak oyunları)
19:30 – 20:30  Akşam Yemeği
20:30 – 21:30 Masal Dinletisi

Rezervasyon ve sorularınız için
[email protected]

 

iyi cüceler

 

 

 

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı