Duyurular

Sevgililer Günü Kartınızı HP ile Hazırlayıp Basın!

Sevgililer Günü kartınızı HP ile hazırlayıp basın!

HP’nin aynı maliyetle iki kata kadar daha fazla baskı alma imkânı sunan Deskjet Ink Advantage serisi yazıcıları 14 Şubat Sevgililer Günü için uygun hediye seçenekleri olarak öne çıkıyor.

Sevgilinizle 14 Şubat’ta çekeceğiniz fotoğrafları HP Deskjet Ink Advantage 4515 ya da 3545 yazıcılarıyla kullanılabilen ücretsiz HP Photo Creations programıyla her zamankinden daha yaratıcı hale getirebiliyorsunuz. Yapacağınız kolaj, kart ve takvimleri HP Deskjet Ink Advantage 4515 ya da 3545 yazıcılardan fotoğraf stüdyosu kalitesinde basıp 14 Şubat’ın ruhuna uygun bir zaman tüneli oluşturabiliyorsunuz.

Sevgililer Günü kartınızı HP ile hazırlayıp basın!

Sevgililer Günü kartınızı en güzel fotoğrafınızla hazırlayın: HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One

HP’nin aynı maliyetle iki kata kadar daha baskı alma imkânı sunan Deskjet Ink Advantage serisinin üyesi olan 3545 e-All-in-One yazıcı, fotoğraf baskı kalitesiyle dikkat çekiyor. Ürünün ePrint özelliği sayesinde, sevgilinizle dışarıda geçirdiğiniz romantik bir 14 Şubat akşamında çektiğiniz fotoğrafları evinizdeki yazıcıya gönderip, eve geldiğinizde sevgilinize çekilmiş fotoğrafınızı göstererek sürpriz yapabilirsiniz!  Sevgilinize hediye edeceğiniz karta en güzel fotoğrafınızı basıp yapıştırabilir, HP Photo Creations programıyla yapacağınız tasarımla sunabilirsiniz. HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One

ile baskı, kopyalama, tarama yapılabiliyor. HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One’ın tavsiye edilen tüketici fiyatı: 109 ABD Doları + KDV

Sevgilinize tüm yıl sürecek sevginizi hazırlayacağınız takvimle gösterin: HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One

Ink Advantage serisinin, baskı özellikleriyle öne çıkan üyesi HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One  ile takvim ya da posterler basılabiliyor, böylelikle her bir günü sevgilinize adayacağınız şık bir takvim tasarlayabiliyorsunuz!

HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One’ın tüm işlevleri, renkli dokunmatik ekranın kolay kullanımlı menüsünden kullanılabiliyor. Renk ayarları, çerçeveler ve daha pek çok düzenleme yapılabiliyor. HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One’ın tavsiye edilen tüketici fiyatı: 134 ABD Doları + KDV

HP InkAdvantage Baskı Paketi ile 62TL (KDV dahil) karşılığında bir 650 kartuş serisi ve bir paket fotoğraf kağıdı da kullanıcılara sunuluyor.

HP Hakkında

HP, insanlar, kuruluşlar, devletler ve toplumlara anlamlı bir katkı sağlamak amacıyla teknoloji için yeni olasılıklar ortaya çıkarır. Dünyanın en büyük teknoloji şirketi HP, müşteri problemlerini çözmek için yazdırma, kişisel bilgi işlem, yazılım, hizmetler ve BT altyapısından oluşan bir portföyü bir araya getirir. HP hakkında daha fazla bilgi (NYSE: HPQ) http://www.hp.com adresinde bulunabilir.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top