Aktivite

Shikka Anneler Günü kutlamasında buluştuk

Baharın yeşili, mavisi; güneşin insanın içini kamaştıran sarı ışıkları hayatımıza ahenk getire dursun, bizler de bu günlerin tadını çıkaralım dedik ve Shikka markasını sizlerle tanıştırmaya karar verdik. İnternet annelerinin ev sahipliği yaptığı , DreamDay’in enerjinizi değiştiren atmosferi ve Zeynep Düvenci’nin lezzetli ikramlarıyla hayata geçen Shikka Anneler Günü kutlamasında anne bloggerlar ile buluştuk. Hayatımızın mimarı olan kahraman kadınlarımız Annelerimizle hoşça vakit geçirirken bir yandan ürünleri inceledik. Hangi shikka kadını stilini tercih edeceğimizi, havuz başı tembellik özlemlerimizi, sahil kenarında geçecek olan tüm yıla inat nispet planlarımızı konuştuk.
davetiye1
Bizlerle olan anne bloggerlarımız için anneler günü dışında bütün bir yaz onları kucaklayacak ürünlerimizden oluşan hediyelerimizi onlarla paylaştık. Shikka kadını stillerinden farklı seçimler yapacak annelerimize güzel bir yaz dileriz.
Shikka’nın size uğur getirmesini temenni ederiz. Umduğumuzdan daha iyi bir yaz geçirmek dileğiyle…
Shikka www.shikka.com.tr   //  www.facebook.com/marshikka //  İnstagram @ShikkaTR #shikka

Havva’nın incir yaprağından bu yana giyinmek temel ihtiyaçlarımızdan biri olmaktan çıkıp, koca bir endüstriye dönüştü. Trendler, akımlar, sezonlar, peşi sıra birbirini izlerken kadının şıklık arzusu giderek çoğaldı. Modayı yakından izlemeyi bir tutku haline getiren modern kadın için giyinmek artık tarzını ve kişiliğini yansıtma meselesi…

Shikka olarak sizler için “Bu yaz plajlarda ne giysek?”  sorusunu soruyor ve cevabını arıyoruz 

Ruhunuzu, bedeninizi özgür bıraktığınız, dinlenmenin ve eğlenmenin tadına vardığınız, tüm yıl hayallerle beklediğiniz, özenle planladığınız tatil günlerinin kıyafetleri de özel olmalı, içinde hikayeler barındırmalı, modern kadının şıklığı plajlara da yansımalı düşüncesi ile yola çıkan Shikka; sembolünü Havva’nın ilk giysisi; bereket ve doğurganlık simgesi incir yaprağından, ismini ise Bereket Tanrıçası Marshikka’dan ilham aldı. En güncel trendler araştırılarak tasarlanan Shikka koleksiyonu; özel dokutulan doğal kumaşlar ve zengin aksesuarlar ile bir araya getirilerek geniş bir yaş ve tarz aralığı için özenle çaşitlendirildi.

Shikka; plajda da farklılaşan, stilini yansıtan siz Havva’nın torunu şık kadınların hikayesine davet ediyor…

Deep Coral

Yalın, doğal, rahat, başıbuyruk dinamik ve özgür ruhlu Shikka kadını…

Sizin için tatil ruhunuza yaptığınızspritüel bir yolculuk.Dinlenmek, okumak, deniz kenarında uzun yürüyüşler huzur dolu bir tatilin vazgeçilmezleri.Tahmin edelim; favori destinasyonunuz Santorini…Sizin için hazırladığımız Deep Coral koleksiyonu ile yazın tadını çıkarırken tiril tiril kesimler, sportif rahat dataylar, ruhunuzu okşayan deniz renkleri şıklığınızı tamamlayacak.

Derin maviler, kızıl mercanlar tiril tiril beyaz cotton ve bamboo kumaşların üzerinde özlenen manzarayı valizinize taşıyacak.

Coloured Boycott

Yaratıcı, eğlenceli, kışkırtıcı ve neşeli Shikka kadını…

İtiraf edin, bütün kış deniz-güneş-kum üçlüsü ve sabahlara kadar süren plaj partilerinin hayalini kurdunuz. Sizin için tatil demek müzik, dans ve eğlence demek. Plajların stil ikonu olacağınız renkli partiler için hazırlanmaya şimdiden başlamadınız mı? Sezonun hit parçaları , neon renkleri ve enerjisinizi yansıtan Coloured Boycott koleksiyonu karnaval coşkusu ile yaz heyecanınıza ortak oluyor.

Bu enerji, bu neşe sizi çok çılgın maceralara sürükleyecek bir tatilin habercisi

Sacred Hand

Karizmatik, şık, bakımlı, zarif , feminen ve Zamansız Shikka kadını… Roze şampanyanızı yudumladığınız şık akşam üstü kokteylleri, davetler, Nice ve Cannes sahilleri sizin tatil favorileriniz mi? Küçük tatil kaçamakları için bile kocaman valizler hazırlamaktan kendinizi alıkoyamıyor musunuz? Mücevher izlenimi veren detaylarla bezeli Sacred Hand koleksiyonu çarpıcı kesimleri, houte couture anlayışla hazırlanmış iddialı modelleri ile yaz gardrobunuzun vazgeçilmezlerinden olacak.

Fatma’nın Eli desenleri tılsımlı gün batımları ile size  şanslı anlar yaşatacak.Hayatın gizemli yanını keşfetmeye hazır olun !
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top