Duyurular

Small Foot Etkinlik Görselleri

Small Foot Etkinlik Görselleri

1988’te Holger ve Ingo Legler Kardeşler tarafından Almanya’da kuruldu. small foot design Legler oyuncak fabrikasının marka ismidir. Mart 2014’te Vedes’e üye oldu. (Vedes: International Trade Organisation of Europe)

Small Foot Etkinlik Görselleri

Sosyal Projeleri 1. Çalışanlar için sağlık (fitness & meyve saati) 2. Sınır Tanımayan Doktorlar (Doctors Without Borders) 98% ürün ulaşılabilirliği, 3000 den fazla ürün çeşitliliği EN71 Sertifikasına (Oyuncak Güvenlik Sertifikası) sahip Almanya ve İtalya’da 2 büyük fabrika, 176 çalışan

Small Foot Etkinlik Görselleri

Kimyasal madde içermeyen, dayanıklı ve çocuk sağlığına zarar vermeyecek maddeden yapılan ahşap çocuk oyuncakları tamamen doğal, basit ve sadedir.
Ahşap eğitici oyuncaklar tamamen çocukların el idaresi ve hayal gücü ile çalıştıkları için, teknolojik oyuncaklara oranla daha fazla düşünce gücü ve yaratıcılık gerektirirler.

Small Foot Etkinlik Görselleri
Ahşap oyuncaklar ile oynanan oyunlar çocuklarda dokunma duyusunun daha çabuk gelişimine destek olur.

[youtube]http://youtu.be/JrVGWOCatMo[/youtube]

Ahşap oyuncaklar okul öncesi dönemde çocuklar için tavsiye edilen zeka geliştirilen ürünler olup anaokullarında da çocuklara oynatılmaktadır.
Algılama, kavrama ve problem çözme yeteneklerini geliştirmede onlara yardımcı ahşap zeka oyuncakları, yaratıcı akıllarını rahatça kullanabilme fırsatı sunar. Canlı ve dikkat çekici renklere sahip tahta blok oyuncaklar hem konsantre yeteneklerini hem el becerilerini geliştirir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top