Eğlence

Amerikadaniste.com’un 21 Üyesi “Isle of Dreams”e Davetiye Kazanacak

Amerikadaniste.com’un 21 Üyesi “Isle of Dreams”e Davetiye Kazanacak

 Amerikadaniste.com’un 21 üyesi

Türkiye’nin en büyük elektronik müzik festivali “Isle of Dreams”, 5-6-7 Ağustos’ta Life Park’ta müzik tutkunlarıyla buluşacak. Amerikadaniste.com, merakla beklenen bu festival vesilesiyle, üyeleri için heyecan verici bir kampanya hazırladı. 14-20 Temmuz tarihleri arasında her gün, Amerikadaniste.com üyelerinden, en çok arkadaşını Amerikadaniste.com’a davet eden ilk 3 kişi, festivale çift kişilik kombine bilet kazanacak.

Amerikadaniste.com, Türkiye’nin en büyük elektronik müzik festivali “Isle Of Dreams” vesilesiyle, üyelerine heyecan verici bir sürpriz hazırladı. Amerikadaniste.com, 21 üyesine bu festival için davetiye armağan edecek. 14-20 Temmuz tarihleri arasında her gün, Amerikadaniste.com üyelerinden, en çok arkadaşını Amerikadaniste.com’a davet eden ilk 3 kişi, festivale çift kişilik kombine bilet kazanacak. Üyeler, arkadaşlarını Amerikadaniste.com üzerinden, aynı zamanda siteye giriş yaptıktan sonra karşılarına çıkan davet ekranında kendilerine özel oluşturulan linkler sayesinde sosyal medyadan da Amerikadaniste.com’a davet edebilecekler.

“Isle Of Dreams”, dünyaca ünlü DJ’leri Türkiye’deki müzik tutkunlarıyla buluşturacak. Avicii, Ingrosso, Afrojack, Axwell, Steve Aoki, Alesso, Paul Oakenfold ve daha birçok isim 5-6-7 Ağustos’ta İstanbul Sarıyer Life Park’ta olacak. İbiza Adası’nın müziği ve kültüründen esinlenilerek organize edilen “Isle Of Dreams”, festival takipçileri için elektronik dans müziğinin tüm türlerini sunacak.

Amerikadaniste.com hakkında:
İnternet kullanıcılarının Amerika’daki posta adresi Amerikadaniste.com, 2006 yılında Seyfi Erol tarafından kuruldu. Türkiye’de alanında ilk ve öncü olan Amerikadaniste.com, dünyanın lider posta yönlendirme firmalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. Amerika’daki internet sitelerinden online alışveriş yapmak isteyen internet kullanıcılarına Amerika’da bir posta adresi sağlayan site, üyelerinin bu adrese gelen paketlerini Türkiye’deki adreslerine yönlendiriyor. Birden fazla sipariş veren üyelerin paketleri Amerika’daki adreslerinde toplanarak, tek bir paketle Türkiye’ye ulaştırılabiliyor. Üyeler, sitedeki “Gönder” butonuna bastıkları gün paketler kargoyla yola çıkıyor ve 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’deki adreslerine teslim ediliyor. Ücretli üyelik sistemiyle çalışan Amerikadaniste.com sayesinde tasarım ürünlerden kitaplara, hobi ürünlerinden elektronik cihazlara ve giyim eşyalarına kadar birçok sipariş Amerika’dan Türkiye’ye ulaştırılabiliyor. Bu sayede, Amerika’da trend olan ürünlere Türkiye’de ilk sahip olan kişilerden biri olma şansı yakalanabiliyor. Amerikadaniste.com, konusunda uzman üye hizmetleri ve operasyon ekibiyle alışverişlerle ilgili tüm soru ve sorunlarda üyelerine yardımcı oluyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top