Aile

Kozzy Avm’de Ayşe Tolga Ve Gözde Erdoğan İle Anneler Günü

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, etkinlikleriyle ses getirmeye devam ediyor. 13 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da gerçekleşecek olan Ayşe Tolga ve Gözde Erdoğan’ın söyleşisine ev sahipliği yapan Kozzy, Anneler Günü’nde ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor.

Türkiye ve Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi ödüllü Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 13 Mayıs Pazar günü Türkiye’nin önde gelen iki ismiyle Anneler Günü’nü kutluyor; Ayşe Tolga ve Gözde Erdoğan…

Ayse Tolga

Türkiye’nin ilk aile eğitim televizyon programı “Süper Dadı” ile geniş kitlelere çocuk dilinden anlamanın ve bu “küçük insanların” hak ettiği saygıyı verebilmenin metotlarını ileten, milyonlarca aileye rehberlik eden ünlü pedagog Gözde Erdoğan, 13 Mayıs Pazar günü Kozzy’de yerini alıyor. Ünlü uzman Gözde Erdoğan, Anneler Günü’nde gerçekleştirdiği söyleşide tüm anneler ve anne adayları için, çocukluktan ebeveynliğe gelişen yolculuğa ayna tutarak, ailelerin çocuklarını anlamaları ve miniklerin daha sağlıklı gelişmeleri için birbirinden eşsiz metotlar sunuyor. Hayat Evde Başlar, Mıstık Parkı ve İstila Edilen Çocuklar kitaplarından sonra yeni çıkardığı “Hayat Oyunla Başlar”da ele aldığı çocukların yaratıcılıklarını geliştiren oyunlardan da Kozzy söyleşisinde örnekler veren Gözde Erdoğan, bu oyunların aslında hayal gücünü geliştirmekle kalmadığını ve ebeveyn – çocuk ilişkisini ne kadar güçlendirdiğini de aktarıyor.

Gözde Erdoğan’ı 13 Mayıs Pazar günü ekranların sevilen yüzü Ayşe Tolga da yalnız bırakmıyor. 10 parmağında 10 marifet; oyuncu, sunucu, uzman estetisyen, organik kozmetik markası Aisha’nın yaratıcısı, yaşam koçu ve aynı zamanda Can Yael’in sevgili annesi Ayşe Tolga, moderatörlük yaptığı bu söyleşide Kozzy ziyaretçilerinin sorularına yanıtlar bulurken, kendi tecrübelerini ve benzersiz önerilerini, tüm anneler ve anne adayları ile paylaşıyor.

http://www.kozzyavm.com/

Adres: Bayar Caddesi, Buket Sokak, No:14, 34742, Kozyatağı – İSTANBUL

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Hakkında:

Şık ve modern mimari konsepti ile yaşamdan keyif alanların buluşma noktası olarak konumlanan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, gün ışığının her köşede hissedildiği, semt sıcaklığını yansıtan özel mimarisi ile aydınlık ve sıcak bir atmosfer sunmaktadır. Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, zengin mağaza karması, özel mimarisi, değişik dünya lezzetlerinin sunulduğu restoranları, 9 salondan oluşan sineması, ziyaretçilerin kültür sanat alanındaki beklentilerine cevap veren 400 kişilik Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, sergi salonları ve açık hava terasları ile misafirlerine alışveriş, tiyatro, sinema, eğlenceyi bir arada sunmaktadır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top