Bakım Ürünleri

Mustela’dan Bebeklerin ve Çocukların Farklı Cilt Tiplerine Özel Yeni Cilt Bakım Yaklaşımı

Doğumda bebeğin cildi henüz tam olgunlaşmamıştır ve çok hassastır. 0-2 yaş bebeğin cilt gelişiminde kritik bir evredir. Bu kritik evrede cilt bakımı çok önemlidir.

Mustela® araştırmacıları dermatolojik ve pediatrik gözetim altında yürüttükleri çalışmalar ışığında cilt tipinin bebeklik döneminde ortaya çıktığını keşfettiler ve her cilt tipi için etkin olan, klinik olarak kanıtlanmış özel içerik maddeleri geliştirip, patentlerini aldılar.

Mustela Normal Cilt serisi ürünleri patentli içerik Avokado Persoese® içeriği sayesinde cildi nemlendirirken; Mustela Kuru Cilt ürünleri Avokado Persoese®’in yanında cilt besleyici içeriği ile cildi nemlendirirken aynı zamanda cildi besler. Mustela Çok Kuru Cilt serisi ürünleri ise içeriğindeki Avokado Persoese® ve Ayçiçeği Yağı Distilatı® ile cildi nemlendirirken aynı zamanda cildi rahatlatır.

Anne ve Bebek Cilt Bakım Uzmanı Mustela ürünlerini tüm anlaşmalı eczanelerden temin edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/mustelaturkiye

https://www.facebook.com/mustelatr

https://twitter.com/mustela_tr    

 

Mustela Hakkında:

Fransız Expanscience Laboratuarları’nın Anne Bebek cilt bakım markası olan Mustela, 60 yılı aşkın süredir yenidoğanlar, bebekler, çocuklar, hamilelik öncesi ve sonrası dönemi için; bebekler, gebeler ve yeni annelere yönelik cildin özel tüm ihtiyaçlarına yenilikçi dermo kozmetik ürünler geliştirmektedir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top