Alışveriş

Tethys Naturals’den ‘İlk Sabunum’

Tamamen doğal yöntemlerle üretilen Tethys Naturals “İlk Sabunum” ile minikler hem el yıkama alışkanlığı kazanıyor hem de birbirinden eğlenceli şekillere sahip sabunlarla temizliği eğlenceye dönüştürüyor.

Hiçbir renklendirici, koku verici, köpürtücü ve katkı maddesi içermeyen Tethys Naturals “İlk Sabunum” ile temizlik artık bebeğiniz ve çocuğunuz için eğlence olacak. Doğal zeytinyağlı antibakteriyel özelliği ile çocuğunuzun hassas cildi için özel üretilen “ilk sabunum” içeriğindeki sızma zeytinyağı, shea butter ve ideal PH seviyesi sayesinde bebeğinizin cildine zarar vermeden temizlik sağlarken, eğlenceli şekilleriyle de çocukların el yıkama alışkanlığı kazanmasına yardımcı oluyor.

Tamamen doğal yöntemlerle Tethys’ özel olarak üretilen ve içerisinde koku, renk verici ve ekstra köpürtücü bulunmayan Tethys Naturals doğal bebek ve çocuk sabunları, yenebilir kalitedeki saf Ayvalık Zeytinyağı ile üretilmektedir. İçerdiği e vitamini ile cildi nemlendirip cilt dengesini de sağlayarak cildin kurumasını önleyen Tethys Naturals “İlk Sabunum” antibakteriyel özelliği ile ekstra hijyen sağlar.

wpid-Tethys_Sabun.JPG

Avrupa Birliği onaylı CE belgesine sahip  “Tethys” tarafından üretilen Tethys Naturals bebek ve çocuk www.tethystore.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Zeynep Seymen Yağcı:

1975 yılında Ankara’da doğan Zeynep Seymen Yağcı, Hacettepe Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olmuştur.
Alfa Research araştırma şirketinde başladığı çalışma hayatına, 2001 yılında Koçbank Bilgi İşlem Bölümünde uzman yardımcısı olarak devam etmiştir. (Koçbank ile Yapı Kredi Bankası’ nın birleşmesi sonrasında banka Yapı Kredi Bankası olarak devam etmiştir.)

2006 yılında Ozan Yağcı ile evlenmiş, 2007 adında Tuna adındaki kızı dünyaya gelmiştir. Kızının doğumuyla birlikte bankadaki işinin yanında çocukların gelişimine yönelik flash kartlar tasarlamaya başlamıştır.

2007 -2010 yılları arasında bankadaki işinin yanında tasarladığı flash kartları markalaştırmış ve 2009 yılının Temmuz ayından itibaren Tethys kartlar büyük kitapevlerinde satılmaya başlanmıştır. 2010 yılının Haziran ayında Yapı Kredi Bankası’ndaki Proje Yöneticiliği işinden ayrılmıştır ve şu anda sadece Tethys üzerinde çalışmaktadır.

www.tethystore.com

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top