Duyurular

Yılbaşında evinizi HP InkAdvantage Yazıcısı Süslesin

Yılbaşında evinizi HP InkAdvantage Yazıcısı Süslesin

HP’ye özgü kalitede baskı seçenekleri ile tanınan HP Deskjet Ink Advantage  4515 ve 3545 yazıcılar yılbaşı coşkusunu yaşamak ya da yaşatmak isteyen tüketicilere “yaratıcı” fırsatlar sunuyor. Yılbaşlarının vazgeçilmez unsurları olan süslemeler, her iki yazıcıyla da kullanılabilen ücretsiz HP Photo Creations programıyla her zamankinden daha yaratıcı hale geliyor. HP Photo Creations programıyla kullanıcılar, aileleri ya da dostlarıyla çektikleri fotoğrafları çeşitli kolajlarla tasarlayabiliyor ve daha sonra da HP Deskjet Ink Advantage 4515 ya da 3545 yazıcılardan bu kolajları basıp yeni yıla uygun bir zaman tüneli yaratabiliyor! 2015 takviminden özel fotoğraf albümlerine ve duvara asılabilecek süslemelere kadar her şey HP Photo Creations programı aracılığıyla hızlıca ve kolayca tasarlanabiliyor.

İster kendinize, ister sevdiğinize hediye: HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One

HP’nin aynı maliyetle iki kat baskı alma imkânı sunan Deskjet Ink Advantage serisinin bir üyesi olan 3545 e-All-in-One yazıcı, fotoğraf baskı kalitesiyle dikkat çekiyor. Ürünün ePrint özelliği sayesinde, kullanıcılar gezip gördükleri yerlerde çektikleri fotoğrafları kablosuz olarak bulundukları yerden evlerindeki yazıcıya gönderebiliyor ve eve geldiklerinde capcanlı renklerle basılmış fotoğraflarla karşılaşabiliyorlar! Yılbaşı gecesinin eğlenceli anları, yeni yılın ilk gününde HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One’ın baskı kalitesiyle her an sizinle! Yazıcı ile baskı, kopyalama, tarama gibi, bir yazıcıdan beklenebilecek tüm işlemler yapılabiliyor. HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One’ın tavsiye edilen tüketici fiyatı: 109 $ + KDV

Yılbaşında evinizi HP InkAdvantage Yazıcısı Süslesin

Siz hayal edin, o bassın: HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One

Ink Advantage serisinin, baskı özellikleriyle öne çıkan üyesi 4515 ile kenarsız yeni yıl takvimi ya da tatil posterleri basılabiliyor, böylelikle yeni yıl ajandanızı kendiniz tasarlayabiliyorsunuz! Yazıcının tüm işlevleri, renkli dokunmatik ekranın kolay kullanımlı menüsünden kullanılabiliyor, renk ayarları, çerçeveler ve daha pek çok düzenleme yapılabiliyor. HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One’ın tavsiye edilen tüketici fiyatı: 134 $ + KDV

HP InkAdvantage Baskı Paketi ile 62TL (KDV dahil) karşılığında bir 650 kartuş serisi ve bir paket fotoğraf kağıdı da kullanıcılara sunuluyor.

HP Hakkında

HP, insanlar, kuruluşlar, devletler ve toplumlara anlamlı bir katkı sağlamak amacıyla teknoloji için yeni olasılıklar ortaya çıkarır. Dünyanın en büyük teknoloji şirketi HP, müşteri problemlerini çözmek için yazdırma, kişisel bilgi işlem, yazılım, hizmetler ve BT altyapısından oluşan bir portföyü bir araya getirir. HP hakkında daha fazla bilgi (NYSE: HPQ) http://www.hp.com adresinde bulunabilir.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top