Kitap

Online Anne Kitapçığı

Online Anne Kitapçığı

OnlineAnne Kitapçığı:

6+ yaş grubu için ailelerin istismar konusunda çocuklarına verebilecekleri mesajları aktivitelerle ele alan bir kitapçıktır. Bu aktiviteler çocukların gelişim düzeyine göre ebeveyn tarafından sadeştirilebilir. ‘Güvendiğimiz Büyükler, ailenin ihtiyaçlarına göre gözden geçirilmelidir.

Bu kitapçığın amacı, Türkiye’de büyük eksikliği bulunan bir alanda, bütçesi olan, geniş kapsamlı, devlet destekli, kurumsal bir proje ile somut adımlar atılana kadar, ebeveynlere kendi çocukları için kullanabilecekleri bir Türkçe kaynak sunmak.

Online Anne Kitapçığı

Onlineanne, kendi imkanlarıyla hazırladıkları bu kitapçık için profesyoneller tarafından hazırlanmış bir eğitim seti gibi değil ailelerin çocuklarına bu konuyu nasıl anlatabilecekleri üzerine bir kitapçık.  Olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi almaktan da mutluluk duyacaklarını özellikle belirtiyor. Çocuk istismarını önleme konusunda yapabilecekleri konusundaki yazılarına buradan ulaşabilirsiniz: http://www.onlineanne.com/2013/12/09/cocuk-istismarini-onleme-konusunda-yapabileceklerimiz/

Kitapçığı buradan indirebilirsiniz: http://www.onlineanne.com/2013/12/09/ola-ile-onbes-dakika-cocuk-istismari-guvenlik-aktiviteleri/

Bu kitapçık uzman eğitimi yerine geçmez ve toplu kullanımlarda [email protected] ile iletişime geçilerek izin alınmasını gerekir.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top