Aile

Anaokulunda Onunla Evleneceğini Biliyordu… Ne Şans!

Laura Scheel ve Matt Gordsky anaokulunda aynı sınıftaydılar. Yıllar onları hiç ayırmadı diyebiliriz -bir süre hariç- aslında fiziksel olarak ayrı kaldıkları oldu ancak evren onları tekrar bir araya getirdi ve evlendiler. Matt bunu daha o zamanlardan beri bildiğini söylüyor.

Matt ve Laura

Normalde “Nasıl tanıştınız, eşinle nasıl tanıştın?” gibi soruların cevabı benzerdir.

  • Aynı iş yerinde çalışıyorduk.
  • Bir barda ya da kafede tanıştık.
  • Üniversiteden arkadaştık.
  • Arkadaşlarımız tanıştırdı.
  • (Ve son zamanlarda…) İnternetten.

Matt ve Laura

…gibi yanıtlar alırız tanışma hikayeleri için.

Ancak onlar şöyle diyor: “Anaokulunda tanıştık!” Hmm ne hoş…

Matt ve Laura

Matt, Instagram’da thewaywemet hikayelerini bakın nasıl anlatıyor:

“Laura ile anaokulunda tanıştık. Çocukluğuma dair ilk anılarımdan biri, 3 yaşındayken sınıfın önünde durup, onunla bir gün evleneceğimi söylememdir. Çocukken ona aşıktım ve hâlâ da öyleyim. Ailemle birlikte anaokulu bitince taşındığımız için görüşemedik. Yalnızca Noel’lerde birbirimize kart gönderiyorduk. Bir ortak arkadaşımız sayesinde tekrar karşılaştık. İki hafta içinde sevgili olmaya karar verdik. Aynı liseye gitmedik ama tüm lise hayatı boyunca beraberdik. Şansızlık yüzünden uzak bölgelerdeki üniversitelere gittik. Fakat ayrılmadık. Ve en sonunda 23 Mayıs 2015 günü anaokulundan beri evleneceğimi bildiğim kadınla, Laura ile evlendim.”

Matt ve Laura

Matt’in parents’a verdiği röportaja göre birbirlerine kart gönderdikleri zaman da yine görüşeceklerini bildiğini söylüyor. 2008’de tekrar bağlantı kurduklarında ise kaderin bu oyununun anlamlı olduğuna inanmışlar. Ve tüm bu mutluluğun en tatlı yanlarından biri de şu: Matt, evlilik teklifini, her şeyin başladığı yerde, çocukken tanıştıkları anaokulunun önünde evlilik teklifi etti.

parents

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı