Doğum

Anne Karnında Öpüşen İkiz Kızlar Annelerini Şok Etti

İkizlerin anne karnında birbirine yakın durmaları gayet normal tabii ki. 🙂 Fakat Pensilvanya’da geçtiğimiz hafta öyle bir ultrason görüntüsü ölümsüzleştirildi ki, daha doğmadan önce Isabella and Callie, dünya çapında ünlü ikizler haline geldi. İkiz kızlarının ultrasondaki öpücük pozu annelerini çok duygulandırdı.

25 haftalık hamile olan Carissa Gill ve partneri Randy Good, kontrol için doktora gittiler. Ultrasonda, ikiz kızlardan birinin diğerinin yanağını öptüğü görüntü, anne adayını inanılmaz mutlu etti. Çok heyecanlanan Carissa, onları bu kadar yakın görmeyi beklemediğini söyledi. İkizleriyle şimdiden gurur duyan anne adayı bu mutluluğunu hemen tüm dünyayla paylaşmak istedi, umarız, sağlıklı bir doğum yapar.

Doktor John Hamburg ise, şimdiye dek 15.000 civarı ultrason görüntüsü aldığını fakat böylesini ilk defa gördüğünü belirtti. Genellikle ikiz bebeklerin kafalarının farklı yerlerde olduğunu, birinin aşağıda birinin yukarıda olduğunu söyledi. Bu görüntünün kesinlikle sahte olmadığını sözlerine eklemeden de edemedi.

Kaynak: huffingtonpost

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı