Mamarazzi

Bar Refaeli İkinci Çocuğuna Hamile, Bir Şeyler Pişiyor

1985 İsrail doğumlu model Bar Refaeli, ikinci çocuğuna hamile. Annesi de kendisi gibi model olan Refaeli, sekiz aylık bir bebekken reklam kampanyalarıyla mesleğe başlamış. Ağaç, yaşken eğilmiş gerçekten. On beş yaşında artık profesyonel bir model olarak anne mesleğini sürdürmeye devam etmiş. 31 yaşındaki model, Cosmopolitan ve Vogue gibi dünyanın önde gelen dergilerine kapak olmuş, ayrıca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret yüzü olarak tarihe geçmiş.

2015 yılının Eylül ayında, İsrail’de 41 yaşındaki iş adamı Adi Ezra ile evlenen Bar Refaeli, ilk çocuğunu yani kızını geçtiğimiz Ağustos’ta dünyaya getirdi. Dört çocuklu bir aileden gelen Refaeli, Hello dergisiyle yaptığı röportajda daha çok çocuk istediğini söylemiş ve hızlıca ikinci çocuk için de yola çıkmış.

Geçtiğimiz günlerde instagram hesabında “Bir şeyler pişiyor…” yorumuyla aynada kendi fotoğrafını çekip takipçileriyle paylaşan Bar Refaeli, ikinci çocuk müjdesini de böylece, kendince esprili bir dille vermiş oldu.

Toplumumuzda, kardeşlerin yaş farklarının yakın olması hakkında, “birlikte büyürler, arkadaş olurlar, ikisi birden aradan çıkar vb.” sözler söylenir fakat gerçekler öyle mi? Bunu tecrübe eden annelere bir sormak gerek!

Kaynak: people, motto

Yorumlar için tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

Yukarı