Aile

Canlı Yayında Doğurmak İsteyen?

Geçtiğimiz günlerde hamile bir kadın, hastanede doğum yapmak üzere doktora giderken asansörde doğum yapmıştı. Bebek odaya kadar gitmeyi beklemeden asansörde dünyaya “Merhaba” dedi. Şimdi de canlı yayın sırasında doğumu başlayan bir sunucu ile karşılaştık.

New York merkezli NBC televizyonunun News4 haber programının sunucusu Natalie Pasquarella‏, canlı yayında doğum yapmaya başladı.

Sunucuya, Twitter’in karakter limitinin 140’tan 280’e çıkması ile ilgili ne düşündüğü soruldu. Bazı kullanıcılar 280 karakterli tweet’ler atmaya başlarken bazıları ise henüz 140 karakter ile idare ediyor. Pasquarella‏, soruya cevap vermeden önce mahcup bir şekilde gülümsedi ama meslektaşları hiçbir şeyden şüphelenmedi. Oysaki hamileliğin sekizinci ayında olan sunucu, o anda suyunun geldiğini fark ediyordu. Kadın, haber yayını bitine kadar dayandı ve program sona erdikten sonra hastaneye götürülmesini istedi. Pasquarella’ya programın yapımcısı ve diğer meslektaşları da eşlik etti. Hastanede ise eşi tarafından karşılandı.

​Sunucunun bir erkek çocuğu oldu. Tebrik ediyoruz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top