Etkinlikler

Çocuklarla Geziyoruz

Çocuklarla Geziyoruz

www.cocuklageziyoruz.com 4 annenin kurduğu çocuklarıyla gezme deneyimlerini, günlük pratiklerini ve kendi hayatlarından bir parçayı interaktif olarak paylaştığı bir ortak paylaşım platformu ve aynı zamanda bir anne girişimidir.

www.cocuklageziyoruz.com çocuklu ailelerin ev dışında rahat vakit geçirdikleri alanları, restoranları, kafeleri, çocuklu tatilleri, çocuklarla birlikte yapılabilecek etkinlikleri web sitesinde ve sosyal medya araçlarında paylaşan ve bu deneyimleri birlikte arttırmayı hedefleyen bir maceradır.

www.cocuklageziyoruz.com’un hedefi çocuklu ailelere çocuklarla rahat, özgür hissedebilecekleri mekanları, alanları, etkinlikleri önermek ve hepimizin yaşadığı deneyimleri ortak bir havuzda toplayarak, çocuklarla birlikte yeni, değişik yerler keşfetme isteğimizi desteklemektir.

Oluşturmak istediğimiz www.cocuklageziyoruz.com ortak havuzuyla, modern zamanın koşturmacasında ev dışında geçirebildiğimiz kısıtlı ama çok değerli zamanlarda nereye gideceğini düşünen çocuklu ailelere, daha önce denenmiş alternatifler sunarak destek olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde yer vereceğimiz mekan ve etkinlikleri seçerken www.cocuklageziyoruz.com ‘un kriterlerini göz önünde bulundurarak, anne olduğumuzu unutmadan çocuk odaklı değerlendiriyoruz ve bu doğrultuda sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Yine aynı şekilde sosyal medya kullanan öncelikle blogger dostlarımızın, sosyal medya hesaplarımızı takip eden arkadaşlarımızın da tecrübelerine başvuruyoruz.

Her gün onlarca gelen misafir yazar tavsiyelerindende beslenen www.cocuklageziyoruz.com çok kısa bir sürede kendi alanında öncü bir rehber olacağına inanıyoruz.

Çocuklarımızla birlikte gezdiğimiz zamanlardaki hayat standartlarımızı iyileştirmek, doğru tercihler yapabilmek adına oluşturmak istediğimiz bu bilgi havuzunun daha çok aileye ulaşması ve hepimizin daha çok mekan, etkinlik, restoran, otel, tatil köyü ya da bir park hakkında bilgisi olması için bu ortak havuzun büyümesi için www.cocuklageziyoruz.com ve sosyal medya hesaplarını paylaşmanızı ve kendi deneyimlerinizi de paylaşarak bu havuza katkıda bulunmanızı istiyoruz.

www.facebook.com/cocuklageziyoruz
www.twitter.com/cocuklageziyorz
www.instagram.com/cocuklageziyoruz

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top