Alışveriş

Fitilli Kadifenin Geri Dönüşü

Fitilli Kadifenin Geri Dönüşü

Fitilli Kadifenin Geri Dönüşü

Dockers® bir sonbahar klasiği olan fitilli kadifeyi alarak kendi tarzıyla yeniden yorumluyor; onu eski havalı günlerine geri döndürüyor.

Kadife pantolonlar ve ceketler, bu sonbaharda erkeklerin vazgeçilmezi olacak. Alpha Koleksiyonu’ndaki kahve, yeşil, mavi, bronz ve vizon renkli pantolonlar çekici kesimleriyle adeta mıknatıs etkisi yapacak.

Fitilli Kadifenin Geri Dönüşü

Düşen yaprakların, ıslak havaların ve yaklaşan kışın habercisi fitilli kadife, bir süredir ortalarda yoktu. Şimdi Dockers®’ın usta ellerinde geri dönüyor. Dockers® bu klasik görünümü günümüzün modasıyla buluşturuyor.

 

Dockers®’ın en yeni Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndaki fitilli kadife pantolonlar hem gündelik hem de şık ortamlar için biçilmiş kaftan. Alpha Koleksiyonu’nun çekici kesimleri ve modelleri sayesinde bu parçaları akşam saatlerindeki bir randevuda da, arkadaşlarla geçirilecek bir hafta sonu tatilinde de giyebilirsiniz.

Fitilli Kadifenin Geri Dönüşü

 

Dockers®’ın kadife modellerinin renkleri sonbaharı yansıtıyor:  Açıktan koyuya kahveler, çam yeşili, koyu maviler, bronz ve vizon Kasım ayına çok yakışıyor; erkeklere rahat, havalı ve şık bir görünüm kazandırıyor.

80’lerin havalı kadifeleri yepyeni tarzıyla gardıroplarda

Fitilli kadife çok uzun yıllardır bir klasik olarak adlandırılıyor. 80’lerde ve 90’larda fashionistaların gardırobunun olmazsa olmazlarındandı ve inanılmaz derecede havalıydı. 2000’li yılların çocukları ise, ağır materyali ve geçmişte kalan tarzı nedeniyle fitilli kadifeyi adeta istenmeyen adam ilan ettiler. 10 yılı aşkın süredir gardıropların kuytu köşesine asılı kaldı. Dockers® bu hikayeyi bugün tamamen değiştiriyor. Yepyeni bir tarz ile karşımıza çıkan fitilli kadifeler, yeni kesimler ve Dockers® duruşuyla adeta mıknatıs etkisi yapacak.

Fitilli Kadifenin Geri Dönüşü

 

Dockers® hakkında:

Dockers® markası çeyrek yüzyılı aşkın bir süredir khaki ruhunun temsilcisidir. 1986’daki ilk tanıtımlarından beri Dockers®, khakileri ve onlara eşlik eden temel ürünleri tüm dünyada ve sürekli olarak mükemmelleştirmektedir. Çok yönlü ve temel tarzını, gündüz ve gece pazartesiden pazar gününe kadar her gün ve her saatte giyilecek şekilde ve asla kaliteden ödün vermeden geliştirmektedir. Daha önce hiçbir pantolon bu kadar iyi görünmemişti. Dockers® markası ve ürünleri hakkında bilgi için www.Dockers.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top