Aile

Seslenen Kitap İle Kitap Dinleme Keyfini Yaşayın

Ebeveyn olarak çocuğunuzun kitap okumasını istiyorsanız önce siz okumalısınız. Unutmayın onların rol modeli önce sizsiniz. Küçük yaşlarda gördüklerinden ve duyduklarından tahmin ettiğinizden daha fazla etkileniyorlar. Ve taklit etme yeteneğiyle uygulamaya başlıyorlar.

Kitap okumak için zaman mutlaka yaratılır. “Okumayın, dinleyin…” demiyoruz ancak ayrı bir keyif olduğu için kitap dinleme alışkanlığı da kazanabilirsiniz diyoruz. Ayrıca pek çok ebeveyne radyo tiyatrosu havasını anımsatacağını düşünüyoruz.

Diğer yandan çocuğunuza yatmadan önce masal anlatma yaşının geçtiğini düşünüyor olabilirsiniz ya da her gün masal anlatmak için zaman bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda da çocuğunuza farklı bir tecrübe yaşatmak, uykudan önce kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için Seslenen Kitap’ı kullanabilirsiniz.

Seslenen Kitap bir “Sesli Kitap Dükkanı”. Türkiye’de ilk defa, güncel yazarların en son eserlerini, çok okunan yazarların başyapıtlarını yazarların sesinden dinleyebileceğiniz sesli bir mecra.

Seslenen Kitap, sesli kitap dükkanı olarak güncel yazarların son kitaplarını ve çok okunan, popüler yazarların başyapıtlarını sesli kitaplığında sunuyor.

Mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla ulaşılan ücretsiz iOS, Android ve Windows Telefon uygulamaları ile kitap okuma alışkanlığını değiştiriyor. Seslenen Kitap uygulamasının dükkan sekmesinde Seslenen Kitap raflarında bulunan en çok satan kitapları görebilir ve bir tuşla satın alma ekranına yönlenebilirsiniz. Sesli kitap indiren dinleyicilerine online kitap kütüphanesi ve sesli kitap dinleme fırsatı sunarken yeni kitaplar ile portfoyünü her gün büyütüyor. Seslenen Kitap’tan online kitap alan herkes, artık kitaplara daha hızlı ve kolay ulaşıyor.

“Uyumak İsteyen Tavşan” Özlem Ünaldı Baza – Evren Bingöl’ün seslendirmesiyle… Çocuklarınızın ne kadar hızlı uykuya daldığına siz bile inanamayacaksınız.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top