Aile

Türkiye İş Bankası ve Da Vinci Kids’den Çocuklar için Maximum İş birliği!

Türkiye İş Bankası, çocuklara teknoloji ve bilimi sevdiren Da Vinci Kids mobil eğitim uygulamasını Maximum Mobil ekosistemine dahil etti.

Çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan programlar hazırlayıp sunan Da Vinci Televizyon Kanalı’nın uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve dünyada milyonlarca ebeveynden aldığı geri bildirimlerle çocuklara tamamen teknoloji ve bilimi sevdirmek için kurguladığı Da Vinci Kids eğitim uygulamasının Maximum Mobil ekosistemine dahil edilmesi ile yeni nesil çocuklar için hazırlanan eğitimlere dijital platform üzerinden hızlı ve kolay bir erişim sağlanıyor.

İş Bankası işbirliği ile Maximum Mobil uygulamasındaki Dijital Kod Market üzerinden İş Bankası özellikli kredi kartı sahiplerine çeşitli üyelik fırsatlarıyla sunuluyor.  Türkiye İş Bankası müşterilerinin, çocukların teknoloji ve bilimle daha önde ve donanımlı bireyler olması için yıl boyunca faydalanabilecekleri Da Vinci Kids eğitim fırsatlarının ilki, 3 günlük ücretsiz deneme kampanyasıyla başladı. Maximum Mobil üzerinden katılım sağlanan ve 30 Nisan’a kadar devam edecek olan kampanya ile aileler çocukları için Da Vinci Kids uygulamasının tüm eğlenceli eğitim videolarını 3 gün boyunca ücretsiz deneyimleyebilecek.

Ayrıca İş Bankası müşterilerinin yanı sıra diğer banka kredi kartı müşterileri de hayatlarını kolaylaştıracak Maximum Mobil deneyimlerinden yararlanabiliyor, İş Bankası müşterisi olan ya da olmayan tüm kredi kartı kullanıcıları Maximum Mobil üzerinden Da Vinci Kids’in 1 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık kullanımlarına Dijital Kod Market aracılığı ile kolaylıkla ulaşabiliyor.

“Çocuklar için eğitim iş birliğimiz devam edecek.”

Da Vinci Kids’in hızla gelişen dijital çağın dinamizmi içinde çocuklara hayallerine ulaşma cesareti kazandırdığını belirten Da Vinci Televizyon Kanalı CEO’su Ferdinand Habsburg; “Öğrenmenin sürekliliği ve çocukların istedikleri yerde istedikleri zamanda bilgiye ulaşabilmeleri üzerine şekillenen ortak eğitim vizyonumuz, Türkiye İş Bankası ile bizleri bu büyük iş birliğinde bir araya getirdi. Bu iş birliğinin Dünya’yı eğlenerek keşfeden, teknoloji ve bilimle dolu olan Da Vinci dünyası için büyük bir esin kaynağı olacağına inanıyoruz. Daha çok çocuğun Da Vinci Kids içeriklerinden faydalanabilmesi için eğitim fırsatlarımız yıl boyunca devam edecek.” dedi.

Türkiye İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürü Burak Sezercan ise; “İş Bankası olarak günlük hayata dair farklı ihtiyaçlar için uçtan uca bir deneyim sunacak şekilde tasarladığımız mobil uygulamamız Maximum Mobil ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak çözümler üretmeye devam ediyoruz. Son olarak Da Vinci Kids mobil eğitim uygulamasının Maximum Mobil üzerindeki Dijital Kod Market ile çocuklarımızın dijital dünyalarında eğitimlerine kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlıyoruz.”

Çocuklara bilgiyi, merak etmeyi ve yaratıcılığı aşılayan Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulaması, çocuklar için uzman editörler tarafından özenle seçilmiş, eğlendirirken öğreten 2500’den fazla eğitici programı çoklu dil seçeneğiyle sunarken, dünyayı keşfetmek azmi ile çocukların yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Kendini sorumlu bir eğitim mecrası olarak tanımlayan ve çocuklar için tamamen güvenli ve reklamsız olan Da Vinci Kids, şaşırtıcı bilimsel fikirlerin anlaşılabilmesini sağlayan eğitici videoları ile çocuklara ek beceriler kazandırırken düşünme yeteneklerini geliştiriyor.

Çocuklara istedikleri zaman istedikleri yerde öğrenebilmelerine imkan sunan Da Vinci Kids Mobil Uygulaması, AppleStore ve GooglePlay’den tüm tablet ve mobil telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alegra.kidspace

iOS: https://itunes.apple.com/app/id1169403787

Da Vinci Televizyon Kanalı Hakkında

Da Vinci Televizyon Kanalı Afrika, Asya, Orta ve Doğu Avrupa’da olmak üzere 90’dan fazla ülkede, 18 farklı yerel dilde her yaştan meraklı zihinleri bir araya getirip, yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen, yenilikçi ve özgün bir yayın yapmaktadır. Da Vinci, 2007’den bu yana, eğitim araçlarını da kullanarak, öğrenmeyi ailenin tüm bireyleri için heyecan verici bir deneyime dönüştürme çabasındadır. Da Vinci Televizyon Kanalı ve Da Vinci Kids Mobil Uygulaması öğrenmenin katılım, bağlılık ve en önemlisi de eğlencenin bir arada tuttuğu hayat boyu süren, zamansız ve mekansız bir yolculuk olduğu felsefesinden hareket eder. Da Vinci’nin en iyi eğitici eğlenceyi bulma yolundaki çabaları hiç bitmeyecektir, çünkü keşfetmenin heyecanını ve öğrenmenin verdiği mutluluğu bilmektedir.

 

Dünya genelinde 30 milyondan fazla evde günlük hayatın bir parçası olarak takip edilen Da Vinci, Türkiye’de D-Smart 127. Kanal, Türksat Kablo TV 461. Kanal, Turkcell TV+ 98. Kanal, Tivibu 126. Kanal ve digital uydu platformu Filbox 80. Kanal’dan 24 saat HD yayın hayatına devam etmektedir. Da Vinci Medya ile daha detaylı bilgiye https://www.davincikids.tv/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkışta Olanlar

To Top